Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı HİDRA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alkancaglar

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba sitede hidra isimli arkadaş dolandırıcı olduğumuzu idda etti ben mesajları paylaşayım o konunun altına paylaşacaktım admin konuyu kitlediği için yapamadım herkese herkes okusun böyle developer mi olur görelim hep beraber
Paketteki hataları çözemeyince whoop zone ve miniq in kapılarını çaldık sağ olsun ortada bırakmadılar bizi bizde ücretlerini ödedik SİZİN TAKDİRİNİZE BIRAKIYORUM PAKETİNİN İÇERİSİNDE Kİ HER SCRİPTTE BAŞKA, BİR DEVELOPER İN ADI YAZMAKTA SİZ OLSANIZ HİÇ MUSAİT OLAMAYAN HİÇ SESE GELMEYEN İŞLEM YAPMAYAN
GECE GÜNDÜZ VALORANT OYNAYAN BU ARKADAŞA ÖDEME YAPAR MIYDINIZ?

47179 47180 47181 47182
47175 47176 47177 47178

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Dolandırdığı yetmiyor bide parasını eksik yolladığım için gelmiş burda ağlıyor

DF
Hidranın adını duyan kaçıyor dolandırmadığı kimse kalmamış

DF
İnsanlar tebrik mesajı atıyor o kadar çok kişiyi dolandırmış ki millet beni dc den ekleyip teşekkür ediyor

DF
Evet bilgili arkadaş konuştu kendini developer diye tanıtan Her yerden script çalan ve ben yaptım diye satan arkadaş konuştu

DF
Hiçbir Dosyanın Hidra Yazmaması Dışında Bir Sıkıntı YOk Moment

DF
O discorduna koyduğun ailevi değerlerime yaptığın saygısızlığın hesabını mahkemede ödeyeceksin evine tebligat geldiğinde anlatsın konut kitlenebilir :)

DF
gelmissin kaç yaşına hala bunlarla uğraşıyorsun ya
Discord durumuna ailevi değerlerimi katarak küfür ekleyen sensin utanmadan böyle mi diyorsun ahtım olsun mahkemede bunların hepsini burnundan fitil fitil getireceğim yarın ifademin bir örneğini buraya koyacağım karakoldan çıkar çıkmaz

DF
Discord durumuna ailevi değerlerimi katarak küfür ekleyen sensin utanmadan böyle mi diyorsun ahtım olsun mahkemede bunların hepsini burnundan fitil fitil getireceğim yarın ifademin bir örneğini buraya koyacağım karakoldan çıkar çıkmaz
İnsanların Hakkını Yiğorsun Yazık Neyse Devamke .d

DF
Ve Hala Utanmadan Pişkin Pişkin Kullanın Paketimi

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!