Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Discort Moderatörü +18 Yaş sınırı

Fatih90

Üye
FT Kullanıcı
1 HAZİRAN büyük açılış yapacağımız serverimizde discort moderatör,Oyun ici admin,Üye kaydı sorumlusu ekibi kurmak istiyoruz.Anasayfaya 2 haftalık reklamda satın aldık . Kaliteli bir sw de yönetici olmak istiyorsaniz discortunuzu yazın ekleyelim.

Gün içi cok aktif olan kişler eklesin lütfen ve +18 yaş üstü alımlar olacaktır.

Ekip sayımız gün geçtikce artıyor daha güçlü bir ekip icin discortunuzu yazın ekleyelim

DF
Son düzenleme:
Discord isminiz hatalı olabilir mi? Eklenmiyorsunuz. Discord: ygkN |#7184

DF
Siz bana discortunuzu yazın arkadaşlar ben eklerim neden olmuyor anlamadım bende doğru ismim.

Gerçekten bu sw yi kaçırmayın derim inanılmaz scriptler koyduk cok ii yerlere reklamlar verdik 1 inde cok ii açılış düşünüyoruz.

Gerçekten discort adminliğinden iyi anlayanlar yazssın lütfen dc sini üyelerle ilgilenecek admin lere ihtiyacımız var güzel bi kadromuz oluşuyor zaten daha geniş çaplı olmak için buraya konu açtım discortunuzu yazın yöneteceğiniz server den memnun kalacaksınız ve oyundan çıkmak istemeyeceğiniz bir server hazırlıyorz .

DF
Son düzenleme:
Merhaba ★B4TU★#1453 görüşebiliriz günlük 10 saat aktifliğim var

DF
Yönetim Kadromuz 12 kişi oldu alımlar devam ediyor...

DF
Son 2 günümüz kaldı açılışa beyler sağlam adminlik yapan arkadaşlar discort biraksın eklerim.Güzel scripler ekledik.Kaliteli bir açılş yapacağız reklamlarımız 27 sinde heryerde verilecek

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!