Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Discord Whitelist hatası

• Konbuyu başlatan Sythoopx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 795

Sythoopx

Üye
FT Kullanıcı
Warning: Resource DiscordWhitelist-master does not specify an `fx_version` in fxmanifest.lua.
Couldn't start resource DiscordWhitelist-master. hatasını alıyorum lütfen çözümü varsa söylebilir misiniz?

ve LeaderBoardda birşey yazıyor onu nasıl değiştirebilirim

Discord : Sythoopx#9661

Warning: Resource DiscordWhitelist-master does not specify an `fx_version` in fxmanifest.lua.
Couldn't start resource DiscordWhitelist-master. hatasını alıyorum lütfen çözümü varsa söylebilir misiniz?

ve LeaderBoardda birşey yazıyor onu nasıl değiştirebilirim

Discord : Sythoopx#9661
Sunucunun FX versiyonu DiscordWhitelist ile uymuyor büyük ihtimalle ya eski sürümü varsa onu dene veyatta eskisini kullanıyorsan yeni sürümünü dene

Artık discord WhiteList kullanilmiyor diye.

E ErginEA Sunucunun ismini nasıl renkli yaparım ve leaderboard daki bir şey var onu nasıl değiştebilirim yazı var

Sunucunun FX versiyonu DiscordWhitelist ile uymuyor büyük ihtimalle ya eski sürümü varsa onu dene veyatta eskisini kullanıyorsan yeni sürümünü dene
Katılıyorum Bende Sorunsuz Çalışıyor Bu Sistem.

E ErginEA bir tane telsiz scripti yükledim kullanınca envanterden çıkmıyor ve envanter kapanmıyor nasıl yaparım

cyber00 cyber00 yeni sürümü varsa link atarmısın

Sythoopx Sythoopx Hangi envanter kullanıyorsun disc'mi esx'mi?

Sythoopx Sythoopx ESX Kullanıyorsan "Resources" kısmından "esx_inventoryhud"a girerek config.lua'dan
Config.CloseUiItems = {"radio"} yazarak radio yu kullandığın zaman otomatik olarak envanter kapanacaktır ve diyelim oltayı kullandığındada kapansın istiyorsun o zaman
Config.CloseUiItems = {"radio", "fishingrod"}
ekleyebilirsin yani bu kodu bulup yanına eklemen yeterli
Config.CloseUiItems

Eğer telsizin ismi farklı ise Data'dan ismi ne ise radio yerine onu yazman yeterli olacaktır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!