Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Discord Whitelist Hata

YgtArdc01

Üye
FT Kullanıcı
Discord
vox's#0001
Herkese merhaba,discord whitelist'e geçme kararı aldım fakat her şeyi sorunsuz yapıyorum. Birden çok scriptler denedim fakat çalışmadı whitelist. Bunun için bir script kaldırmam mı lazım. Yardım ederseniz sevinirim. :)

DF
Tam olarak ne dediğinizi anlamadım discordumu eklerseniz yardımcı olabilirim: Headshot#4220

DF
bende de girdiğim dc sunucusunda yoksunuz dedi

DF
Destek sağlayabilecek biri var mıdır?

DF
Konfigürasyon dosyasına girip
Kod:
whitelistRoles = { -- Role nickname(s) needed to pass the whitelist
    "DISCORD_ROLE_ID",
    "DISCORD_ROLE_ID",
    "DISCORD_ROLE_ID",
}
kısmındaki rol ID'lerini kendi rollerinizin ID'leri ile değiştirdiniz mi?

DF
Hocam o aşamayı geçtim fakat bu seferde aşağıdaki görselde takıldı.
14289

DF
Şimdi öncelikle biraz detaylı bir sistem fakat basit , takıldığınız yapamadığınız yeri söylerseniz yardımcı olurum bu şekilde nerde yanlış yaptığınızı anlamam mümkün değildir.

DF
Şimdi öncelikle biraz detaylı bir sistem fakat basit , takıldığınız yapamadığınız yeri söylerseniz yardımcı olurum bu şekilde nerde yanlış yaptığınızı anlamam mümkün değildir.
Açıkça bir hata yaptığımı düşünmüyorum çünkü bir çok script deneim. Önerdiğiniz bir script linki elinizde varsa atarsanız sevinirim. Orada denerim. Olmaz ise ekran görüntülerini size atarım. Şimdiden teşekkürler.

DF
DiscordWhitelist ayarları discord_perms ayarları artı olarak sunucuya o botu eklediniz değil mi hepsi doğru ?

DF
hayır , bu dediğim ayarlarda bir yerlerde hatanız olmalı hatalı veya çalışmayan bir sistem değil.

DF
Sabah olunca kodları buraya atarım o zaman.

DF
hayır , bu dediğim ayarlarda bir yerlerde hatanız olmalı hatalı veya çalışmayan bir sistem değil.
Hocam discord whitelist için değiştirdiklerim sadece bunlar. Discord Token'a oluşturduğum botun jetonunu ekledim.Gulient ID kısmına botun Client ID'sini girdim.Roles kısmında whitelisted'ın id sini yazdım. Diğer fotoğrafta ise sadece kendimde olan rollerin id'sini yazdım. Whitelist rolüde dahil.Sadece bunları değiştirdim.

DF

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    31.2 KB · Görüntüleme: 27
  • Adsız.png
    Adsız.png
    15.8 KB · Görüntüleme: 26
Tamamdır hocam server'a restart attıktan sonraki sonucu yazarım.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!