Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Disc-inventoryhudda ver dediğinde karakter ismi gozukmesını nasıl ayarlarım

caganyamann

Üye
FT Kullanıcı
daha önce esx_inventoryhud da gösterilmişti disc-inventoryhudda nasıl yaparım bilen varmı

güncel

Forumda paylaşıldı TIKLA

disc-inventoryhud için arıyorum

Çok farklı olucağını düşünmüyorum biraz kurcalarsan bulabilirsin bence.

yok bulamadım

Disc-inventoryhud > client > inventory.lua > GetNearPlayers bölümünden
Kod:
name = playerss,
id = GetPlayerServerId(players[i])
editlemeniz gerekmekte

nereyle değiştircem bunu?

esx_inventoryhud uyumlusunu buna entegre edip üstteki kısmı bir kısımla değiştireceksin hazır beklememelisin.

esx_inventoryhud uyumlusunu buna entegre edip üstteki kısmı bir kısımla değiştireceksin hazır beklememelisin.
Hazır beklememelisin ne demek burası bir fivem forum sayfası burda kişilerin yardımları gideriliyor ya da istedikleri script, paket varsa onlar paylaşılıyor şöyle yok hazır beklememelisin yok kendin yap gibi yazan kişilere ayar oluyorum arkadaş nasıl ayarlarım diye sormuş bende editlemesi gereken yeri söyledim.Editleyemezse editleyipte atarım bir şeyi yapınca kendinizi bilir kişi ilan etmeyin.

Hazır beklememelisin ne demek burası bir fivem forum sayfası burda kişilerin yardımları gideriliyor ya da istedikleri script, paket varsa onlar paylaşılıyor şöyle yok hazır beklememelisin yok kendin yap gibi yazan kişilere ayar oluyorum arkadaş nasıl ayarlarım diye sormuş bende editlemesi gereken yeri söyledim.Editleyemezse editleyipte atarım bir şeyi yapınca kendinizi bilir kişi ilan etmeyin.
Bende her şeyi hazır bekleyen kişilere sinir oluyorum. İnsanlar kodu açık olarak paylaşmış ve bir iki araştırmayla bulabiliyorsun yapman gereken bir kaç kısımı birleştirip kodu ortaya çıkarmak.

Bende her şeyi hazır bekleyen kişilere sinir oluyorum. İnsanlar kodu açık olarak paylaşmış ve bir iki araştırmayla bulabiliyorsun yapman gereken bir kaç kısımı birleştirip kodu ortaya çıkarmak.
Onda sende haklısın her şeyi hazır beklememek lazım öğrenerek geliştiriyorsun kendini bende o yüzden arkadaşa editlemesi gereken kısmı attım.

Onda sende haklısın her şeyi hazır beklememek lazım öğrenerek geliştiriyorsun kendini bende o yüzden arkadaşa editlemesi gereken kısmı attım.
Atmanda sıkıntı yok direk kodu istiyor arkadaş ve bu direk hazıra girer bu şekil yanlış bence bundan vaz geçilmesi lazım.

Çok yanlış bir tabir olduğunu düşünüyorum bu işlere daha cok yeni başlamış bir arkadaş olabilir o kodları birleştirmeyi bilmiyor olabilir bu forumda herkes kod bilgisine sahip diye birşey yok. İstediğini sorabilir istediği talepte bulunabilir öğrenmesi amacıyla.

Çok yanlış bir tabir olduğunu düşünüyorum bu işlere daha cok yeni başlamış bir arkadaş olabilir o kodları birleştirmeyi bilmiyor olabilir bu forumda herkes kod bilgisine sahip diye birşey yok. İstediğini sorabilir istediği talepte bulunabilir öğrenmesi amacıyla.
Buda çok doğru bir tabir bende arkadaşın nereyi editlemesi gerektiğini gösterdim eğer editleyemezsede yardımcı olurum.Şuan bu konuda dönen mevzuda herkes biraz haklı biraz haksız.

Yeni başlamış diye ayırt edilemez yeni başlayan biri lua derslerini izleyebilir aslında birleştirmek için ingilizceye gerek var lua ya dahi gerek yok

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!