Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru disc-inventoryhud mu esx_inventoryhud mu hangisini tercih edersiniz?

• Konbuyu başlatan AtaEgeA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 831

AtaEgeA

Back-end Developer
FT Kullanıcı
Web sitesi
ataege.com
Discord
Ata Ege#3030
disc-inventoryhud veya esx_inventoryhud bunlardan hangisini seçersiniz?

disc-inventoryhud hakkıdna çok fazla şikayet gördüm ve duydum biraz sıkıntılı esx_inventoryhud kendimce önerimdir

eğer tüm bugları fixleyeceğinize inanıyorsanız disc-inventoryhud çünkü modern ve güzel üstünde güzel tasarımlar yapılabilir. Ancak uğraşmak istemiyorsanız start vermek istiyorsanız daha az modern olsun esx_inventoryhud kullanabilirsiniz.

eğer tüm bugları fixleyeceğinize inanıyorsanız disc-inventoryhud çünkü modern ve güzel üstünde güzel tasarımlar yapılabilir. Ancak uğraşmak istemiyorsanız start vermek istiyorsanız daha az modern olsun esx_inventoryhud kullanabilirsiniz.
Bende bugları fixlenmiş disc-inventoryhud var sadece insanların görüşlerini merak ettim.

Bende bugları fixlenmiş disc-inventoryhud var sadece insanların görüşlerini merak ettim.

Acaba dosyayı paylaşma ihtimalin var mı eğer fikrin olumluysa discord adresimi bırakıyorum veyahut forumda da paylaşabilirsin herkes için yararlı olur tabii sana kalmış Evrimci#1668

Acaba dosyayı paylaşma ihtimalin var mı eğer fikrin olumluysa discord adresimi bırakıyorum veyahut forumda da paylaşabilirsin herkes için yararlı olur tabii sana kalmış Evrimci#1668
Şuanlık öyle birşey düşünmüyorum çünkü içerisinde item halinde parada var.

İtem halinde parayı disc'te nasıl yaptınız? o işlem esxten yapılıyor çünkü.

Item halinde para es_extended > server > classes > player.lua dan yapılmıyormuydu?

Ben yapmadım karıştırıyor olabilirim haklısınız o konuda pek bilgim yok.

item olarak nakit para varsa öyle olması normal diye biliyorum yanlış anlamadıysam iyi forumlar

item halinde parayı yaptım ben fakat paralar 100 100 şeklinde geliyor bi onu çözemedim

item halinde parayı yaptım ben fakat paralar 100 100 şeklinde geliyor bi onu çözemedim
Eğer databasede disc_inventory_itemdata tablosunda paranın maxını değiştirmediysen default olarak 100 vermiştir onunla alakalı olabilir.

Eğer databasede disc_inventory_itemdata tablosunda paranın maxını değiştirmediysen default olarak 100 vermiştir onunla alakalı olabilir.
Şuan baktım fakat tablosu boş gözüküyor
Kendim mi eklemeliyim

Şuan baktım fakat tablosu boş gözüküyor
Kendim mi eklemeliyim
denemekten zarar gelmez ben disc kullanmadığımdan detayını bilmiyorum ama anladığım kadarıyla orda data yoksa direk kendi localden maxı 100 alıyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!