Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Disc İnventory-İmage Server-Sınırsız Devop. Hizmeti-"150TL"

paket gayet güzel ve sorunsuz çalışıyor verdikleri developer hizmetide gayet kaliteli?

REF SERVERLAR

+ALASKA RP
+ATES RP

Sizde sürekli hizmet ve uygun bütçeli paket arıyorsanız discord adresine gelebilirsiniz.

Hocam 4.2 Biraz Fazla Galiba MS Degeri Olarak
MS değerinin %80 tahmini oran ile kullanıcının sistemine göre değiştiğini bilmeyerek kişileri eleştiriyorsun. Konu hakkında bilgin olmadan eleştirmen yanlış.
Neredeyse her paket konusunda resmon değerlerini eleştiriyorsun nasıl işlediğini bilmeyerek :)

MS değerinin %80 tahmini oran ile kullanıcının sistemine göre değiştiğini bilmeyerek kişileri eleştiriyorsun. Konu hakkında bilgin olmadan eleştirmen yanlış.
Neredeyse her paket konusunda resmon değerlerini eleştiriyorsun nasıl işlediğini bilmeyerek :)

dogru elestirdigimi hicbir yerde söylemedim fakat sistemimde iyi degil her pakette elestirdigimi söylemissin fakat en cok 3 konuda bunu belirtimisim :)

dogru elestirdigimi hicbir yerde söylemedim fakat sistemimde iyi degil her pakette elestirdigimi söylemissin fakat en cok 3 konuda bunu belirtimisim :)
Yanlış eleştirdiğini bile bile niye eleştiriyorsun ozaman ? bu direkt olarak toxicliğe girer.
sisteminin iyi olmaması resmon değerlerinin %80 oran ile sistemden sisteme değiştiği gelçeğini değiştirmez.
"Neredeyse" demişim ://///. 3 konun altındada *yanlış eleştirin* ile tartışmaya yol açıyorsun. Bunu bile bile yapman toxicliğe girer devam etmen sonucunda uyarı alman muhtemeldir.

Yanlış eleştirdiğini bile bile niye eleştiriyorsun ozaman ? bu direkt olarak toxicliğe girer.
sisteminin iyi olmaması resmon değerlerinin %80 oran ile sistemden sisteme değiştiği gelçeğini değiştirmez.
"Neredeyse" demişim ://///. 3 konun altındada *yanlış eleştirin* ile tartışmaya yol açıyorsun. Bunu bile bile yapman toxicliğe girer devam etmen sonucunda uyarı alman muhtemeldir.
Ben Elestirimi %100 dogru bulmuyorum fakat elestirmeye herkezin hakki var senin beni suan elestirdigin gibi elestirmekyin toxic oldugunu dusunmuyorum.

Ben Elestirimi %100 dogru bulmuyorum fakat elestirmeye herkezin hakki var senin beni suan elestirdigin gibi elestirmekyin toxic oldugunu dusunmuyorum.
Dostum evet herkesin eleştirmeye hakkı var.
Ben eleştirmeye hakkın yok demiyorum YAPTIĞIN ELEŞTİRİNİN KAYNAĞI YANLIŞ.
iyi günler

başksına iyi satışlar bize gelince resmon şöle böle yapmayın abi :D
Dusundugumu Söyluyorum En Buyuk Hakkim Bende Yarin Bir Paket Tanitirsam Eger Resmonu Fazla Ise Yada Sizin Gözunuze Carpan Bisey Var Ise Cekinmeden söyleyebilirsiniz.

Dusundugumu Söyluyorum En Buyuk Hakkim Bende Yarin Bir Paket Tanitirsam Eger Resmonu Fazla Ise Yada Sizin Gözunuze Carpan Bisey Var Ise Cekinmeden söyleyebilirsiniz.

Kanka ne demek istediğimi anlamamışsın sanırım
Resmon değerleri tamamen kişiden kişiye değişir *TAMAMEN*
bu sebepten resmon değerlerini birden fazla sistemde ve birden fazla paket ile karşılaştırma yapmadan yorumlamak/eleştirmek çok yanlış, bilmediğin konuyu eleştirmeye kalkmak daha daha yanlış

Kanka ne demek istediğimi anlamamışsın sanırım
Resmon değerleri tamamen kişiden kişiye değişir *TAMAMEN*
bu sebepten resmon değerlerini birden fazla sistemde ve birden fazla paket ile karşılaştırma yapmadan yorumlamak/eleştirmek çok yanlış, bilmediğin konuyu eleştirmeye kalkmak daha daha yanlış
kanka ne dedigini anladim senin guzel yararli gibi diyorsun bende kendi fikirlerimi sunuyorum elestiriyorum.

Korp Gaming Olarak Satın Aldık + Ref Güvenilir. Bilgililer Paket Sattık Bitti Olayı Yok Destek Vermeye Devam Ediyorlar.

tavsiye edilir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!