Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Disc inventory hud'u nasıl böyle yapabilirim ?

Eferchfx

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba günlerdir buna kafa yoruyorum 1 kiloyu 1.2 kilo gibi nasıl yapabilirim ? Yanı aşşağıdaki fotoğraftaki gibi

20566

1 kiloyu derken biraz açarsan daha güzel olur.

(1) yerine (1.00) gibi mi ?

js de ToFixed kullanabilirsin ben öyle yapıyorum.

20574 böyle oldu yaptım ama nasıl çözebilirim ?

20575
yapabilirsen böyle olur :)

Paylaşacağım ama nasıl anlatacağımı bilmiyorum :) çünkü disc'ler farklı oluyor.Kafam çok karışık .d
Sanırsam sadece 1.0 gibi şeyi yaptın bu gereksiz sadece items den weight i float yapman yeterdi.

Sanırsam sadece 1.0 gibi şeyi yaptın bu gereksiz sadece items den weight i float yapman yeterdi.
Float yapınca istediğin kadar üzerine alabiliyorsun.toFixed yapınca herhangi bir problem olmuyor.

ToFixed kullan hocam en sağlıklısı : )

nasıl yapıldığını paylaşır mısın bekliyorum merakla

Float yapınca istediğin kadar üzerine alabiliyorsun.toFixed yapınca herhangi bir problem olmuyor.
ToFixed dediğin değer düzeltiyor yani 1.5000000001 ise 1.5 yapıyor değeri yani float olmadan to fixed boş yazıdır 1.00 yapar veya 2.00 2.5 yapmaz lütfen float ın ne olduğunu araştır, int değerleri tam sayıdır float öyle değildir 1.2 gibi değerler alır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!