Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Disc envanter silah elde kalma hatası

• Konbuyu başlatan Rhytia
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rhytia

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Rhytia#9999
Merhaba arkadaşlar disc-inventoryhud kullanıyorum fakat silahı bıraksam başka bi silah elime geliyor bunu nasıl çözebilirim yani elimde önceden sopa olsa bıraksam sonra pistol elime alsam bıraksam sopa geliyor elime ve bu envanter hoşuma gittiği için değiştirmek istemiyorum bilen arkadaşlar varsa yardım ederlerse çok sevinirim

Müsait olmadığım için video ekleyemedim

Merhaba dostum disc envanter tamamen item odaklı olduğu için eğer kendine esx şeklinde weapon basarsan hem envanterde gözükmez hemde dediğin hata olur
bu yüzden silah ve bir item kendine spawnlarken her zaman /giveitem kullan ne alıcaksan.

Merhaba dostum disc envanter tamamen item odaklı olduğu için eğer kendine esx şeklinde weapon basarsan hem envanterde gözükmez hemde dediğin hata olur
bu yüzden silah ve bir item kendine spawnlarken her zaman /giveitem kullan ne alıcaksan.
Zaten öyle kullanıyorum giveitem kullanıyorum sürekli giveweapon falan kullanmadım

Zaten öyle kullanıyorum giveitem kullanıyorum sürekli giveweapon falan kullanmadım
anladım bu hata başkasında olup olmadığını dener misin ?

anladım bu hata başkasında olup olmadığını dener misin ?
Tekrardan kurulum yapıyorum yanlış kurmuş olabilme ihtimalime karşı. Dönüş yapacağım

Bu hatayı yaşıyorum essentialmode değiştirmeyi denesem çözülür mü ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8.2 KB · Görüntüleme: 38
Bu hatayı yaşıyorum essentialmode değiştirmeyi denesem çözülür mü ?
Hata satırlarını atarsan yardımcı olabilecekler diye düşünüyorum.

Arkadaşlar essentialmode için gerkeli dosyayı değiştirdim oldu teşekkürler çözüme kavuştu.

Merhaba,

Konu çözüme kavuştuğundan dolayı tarafımca çözüm başlığına alınıp, kapatılmıştır.

İyi forumlar dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!