Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü disc envanter bastıgım silah veya item slotlar geliyor fakat f2 den envanter açınca gözükmüyor

• Konbuyu başlatan T3TR4X
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

T3TR4X

Üye
FT Kullanıcı
bu hatanın çözümünü bilen ulasırsa sevinirim

T3TR4X#1825 ulasabilirsiniz

Lütfen hatanızı biraz daha detaylandırınız

Lütfen hatanızı biraz daha detaylandırınız
silah basıyorum slotlara geliyor elime alabiliyorum silahı felan sorun yok fakat envanterde gözükmüyor sorun bu

disc envanterde silahları da giveitem olarak vermen lazım giveweapon sorun çıkarır

Slotlarda ismi gözüküp resmi gözükmüyorsa disc-inventoryhud scriptin içine girip resimlerini html/img/items kısmına bir silah resmi koymalısın. Daha sonra disc-inventoryhud'un resource'una girip files dizininin altına resimin bulunduğu konumun ve ismini girip kaydetmelisin.

Örnek: 'html/img/items/combatpistol.png',

Slotlarda ismi gözüküp resmi gözükmüyorsa disc-inventoryhud scriptin içine girip resimlerini html/img/items kısmına bir silah resmi koymalısın. Daha sonra disc-inventoryhud'un resource'una girip files dizininin altına resimin bulunduğu konumun ve ismini girip kaydetmelisin.

Örnek: 'html/img/items/combatpistol.png',
yo resim felan geliyor slotlara sadece envanterde çıkmıyor 1 gün önce sıkıntı yoktu simdi çıkardı anlamdım

hemen bakıyım knk item kayıtlı diye biliyorum ama yinede bakıyım
SQL'de silahın ismiyle resimin isminin aynı olduğuna emin ol. SQL tarafında WEAPON_COMBATPISTOL yazar ama weapon kısmını almayacaksın.

yo resim felan geliyor slotlara sadece envanterde çıkmıyor 1 gün önce sıkıntı yoktu simdi çıkardı anlamdım
Yüklediğin disc-inventoryhud'un güncel olduğundan emin ol. CMD tarafında hataları kontrol et. Hata çıkmıyorsa bir script engelliyor olabilir.

Yüklediğin disc-inventoryhud'un güncel olduğundan emin ol. CMD tarafında hataları kontrol et. Hata çıkmıyorsa bir script engelliyor olabilir.
cmd de esplugin hata veriyor ondanmıdır acaba

kontrol ettim o item reismler felan onlar uyumlu cmd de es plugin hatası var bunla alakası olacagını sanmıyorum

ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN YOKMU YA

sorunu çözdüm arkadaslar yazanlara tesekkürler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!