Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

?[Diamond Roleplay V2] [discord.gg/diamond] [Yeni Sistem , Aile ve Çete Alımları , Yüksek Fps , Sorunsuz Disc Envanter , 7/24 İlgili Yönetim]

• Konbuyu başlatan susqun06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 874

susqun06

Üye
FT Kullanıcı
? Diamond Roleplay ?

? 04.09.2020 ?
7/24 Aktif 26 Kişilik İlgili yönetimimiz ile Diamond Roleplay olarak yeniliklerimizi ve son sistemlerimiz ile farkımızı sizlere sunuyoruz .

? Sunucumuz Hakkında ; ?
-V2 Paketimiz ile farklılıkları hissedin
-Animasyonlu 6 whitlist meslek
-5 farklı animasyonlu illegal

-Yüksek Fps
-Sorunsuz Disc Envanter
-Sürekli etkileşimde olan ekonomi ve dinamik borsa
-Detaylı f3 menüsü
-Gelişmiş Telefon
-3 Farklı Ev/Motel Sistemi Vardır.
-Dlc Araçlar
-Dinamik vergi sistemi
-Girilebilir Malikaneler
-Lspd , Lssd , Ems için sorunsuz tabletler
-Gelişmiş çete hoodları
-Market , Atm , Kuyumcu ve Banka Soygunu
-Hacker Mesleği
-Diamond Gazino
-Adalet binası
-Orta seviye ekonomi
-Ems ve Lssd için gelişmiş binalar
-Kendinizi geliştirebileceğiniz yetenek sistemi
-Girilebilir motel sistemi kasaba ve şehire özel
-200 den fazla ev

? Aile ve Çete Alımları ; ?
-Çete 8 ila 15 arasındadır
-Aile 12 ila 25 arasındadır
-Gelen aileler için 1 adet malikane

? Discord Adresimiz ; ?

? Görseller ; ?

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16.png

17.png 18.png
19.png
20..png

21.png

21..png

22.png

23.png

Son düzenleme:
❤Paylaşım için teşekkürler. V2 açılışından beri oynuyorum güzel sunucu harikasınız❤

Aga Sunucuya bi girdim giriş o giriş paketi efso meslek seçenekleri vs hele o yaralanma olayı bal dök yala bacak için ayrı kafa için ayrı ne bilim göğüs için ayrı ilaç var öyle sabit sadece bandaj vs yok garip garip ilaçlar var ve hepsinin görevi farklı o kadar sunucu gezdim bu kadar iyisine denk gelmedim. Başarılar dilerim

Son düzenleme:
Başarılarınızın devamını dilerim hayırlı olsun

Dehşet bir paketi var çok gerçekçi ve yönetim ekibi çok ilgili ilk defa böyle bir paket gördüm beni role dahada çok giresim geldi oyuna tamamen bağlayan bir sunucu oldu.

İlgili Yönetim Ekibi 7/24 Hizmete Buluna bi sunucu hiç diğer suncular gibi kafallarından atmıyorlar oyun içi desen efsane fps var hiç bi şekidle sorun yaşmasınız bence herkese önerim bi gelip göz atın hiç çıkma gibi bişeyiniz bile olmaz

Sunucuya yeni girmiş bir oyuncu olmama rağmen ilk günden aralıksız 16 saat vakit geçirdim sunucuda , kaliteli rol , kaliteli oyuncu , kaliteli scriptler , sürekli oyunculara rol paslayan yönetim ekibi hepsi bir harika herkese tavsiye ederim girin deneyin.

İlgili yönetim ekibine öncelikle çok teşekkür ederim servera girmedem önce benimle gayet güzel bi şekilde ilgilendiler oyuncuları çok kaliteli harika zaman geçirdim kendimi kaptırıp 12 13 saat durmuşum oyunda kesinlikle tavsiye ediyorum.

Uzun süredir burada oynuyorum sunucu V2 paket ile daha bir güzelleşti.
Yönetim ekibinin samimiyeti ,sunucunun oyuncu ve scriptleri olsun gerçekten ilgi çekiyor.
Tavsiye ediyorum ?

Harikasınız gerçekten. İlgili yönetim ekibine çok çok teşekkürler.

Vallahi gerek destek ekibi gerekse kayıt ekibi yapılan bütün işler mükemmel kendilerini tebrik ediyorum

Sunucuya yeni girmiş bir oyuncu olmama rağmen ilk günden aralıksız 16 saat vakit geçirdim sunucuda , kaliteli rol , kaliteli oyuncu , kaliteli scriptler , sürekli oyunculara rol paslayan yönetim ekibi hepsi bir harika herkese tavsiye ederim girin deneyin.

Sunucu çok güzel tavsiye ederim. ilgili yönetim ekibiyle pişman olmazsınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!