Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developera nasil guvenebilirim ?

• Konbuyu başlatan Raxs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 108
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Raxs

Üye
FT Kullanıcı
Meraba. 2 aydir buralarda istedigim pakedi yaptirmaya calisiyorum, ve benim isteklerimin herkez cok kolay oldugunu söyliyor ama herkez yapamiyor. Sizin bildiginiz gibi ( UNLU /ISMI ) olanlarin da zamani yok paket yapmaya. Ben nerden kendime developer bulabilirim ? Ve bu developora nasil guvenebilirim ? Herkez buralarda developerum diye dolasiyo ama herkez nerdeyse kopyala yapistir yapiyor ve ozamanda bug elde ediliyor baska bisey degil.

DF
İstediğin paket nedir hocam acıklarmısın biraz

DF
Ekran açarak yapabilecek bir developer olduğunu düşünmüyorum :)

DF
Valla ben hep ekran acıyorum yaparken :D acmıyanlar düsünsun

DF
Meraba. 2 aydir buralarda istedigim pakedi yaptirmaya calisiyorum, ve benim isteklerimin herkez cok kolay oldugunu söyliyor ama herkez yapamiyor. Sizin bildiginiz gibi ( UNLU /ISMI ) olanlarin da zamani yok paket yapmaya. Ben nerden kendime developer bulabilirim ? Ve bu developora nasil guvenebilirim ? Herkez buralarda developerum diye dolasiyo ama herkez nerdeyse kopyala yapistir yapiyor ve ozamanda bug elde ediliyor baska bisey degil.
İşini bilen güvenilir insanlar diksiyonu konuşma biçimi tavırları ile kendisini belli ediyor zaten. Lağkayıt boş beleş sanal maganda insanlar ile çalışırsan güven konusunda hoş olmayan tecrübeler yaşayabilirsin :) Anlayacağın çalışacağın kişinin bir referansı olsun.

DF
İşini bilen güvenilir insanlar diksiyonu konuşma biçimi tavırları ile kendisini belli ediyor zaten. Lağkayıt boş beleş sanal maganda insanlar ile çalışırsan güven konusunda hoş olmayan tecrübeler yaşayabilirsin :) Anlayacağın çalışacağın kişinin bir referansı olsun.
lağkayıt ne kanka doğrusunu unttum, lâkayıt fakat harf üzeri şapka kaldırıldığı için okunuşu değişiyor

DF

Ünlü/Nitelikli/İsmi olan olarak adlandırdığın kısım dolandırıcı arkadaşları gibi boş insan olmadığından dolayı zaman ayıramaması oldukça normal bir durum.

DF
Nası güvenecez o zaman :)
Valla ben hep ekran acıyorum yaparken :D acmıyanlar düsünsun

Güvenemicez o zaman :)
Referanslara güvenmelisiniz.
Açıkçası bırakın ekran açmayı iş yaparken sesliye gitmekten bile hoşlanmıyorum çok soru oluyor kafamızı karıştırıyorlar en temizi liste usülü.

DF
Ekran açılarak yapılması kadar saçma birşey yok. Zamanında kendi sunucum üzerine düzenlemeler vs. yaparken yetkili odasında ekran açardım arada ufak tefek şey göstermek için ama o sıra gelen saçma sorular, istekler insanı psikolojik anlamda yorukturuyordu

DF
Referanslara güvenmelisiniz.
Açıkçası bırakın ekran açmayı iş yaparken sesliye gitmekten bile hoşlanmıyorum çok soru oluyor kafamızı karıştırıyorlar en temizi liste usülü.
Dediğinizde haklısınız bende yaptığım işlerde yalnız başıma olmayı tercih ediyorum.

DF
Ve genellikle iyi şey yapan yazılımcılar fivem camiasında çok bilinmiyor. Zamanında kendi sunucumuzdayken bize ulaşan 2 tane yazılım bilgisi yüksek olan arkadaş ulaştı ve kendileriyle çok iyi çalıştık ve bilgileri gerçekten üstündü. Backend’i iyi çalışıp öğrenen kişilerdi

DF
Ben senin yerinde olsam Tanınmış referansı olan insanlara ulaşırım

Zamanında Çok tanınmayan birinden disc Paket aldım M3 Çıktı.
Ve Sıkıntı olan arkadaş hala satıyor

DF
İşini iyi yapan tanınan insanlar zaten kolay kolay ücretli developer hizmeti vermezler zaten 1 haftada alacağı parayı 1 günde alıyor. Şahsi görüşüm 200 300 tle developerlik yapanlar ya girip paketi bozar ya girip paketi çalar ?
Çok kez forumda bu konulardan muzdarip olanlar şikayet konusu açtı.
Ya kendiniz bir şeyler yapmayı öğrenin benim önerimde bu, ya da makinayı vermeyin istediğinizi yaptırın size atsın siz startlayin. En kotu ihtimal anydisk ile ekran açtırarak sokun ?
Forumda sağda solda developerim diye ilan açan elemanların bir çoğu, developerligi sadece free M3 paketi editleyip map araba eklemek sanıyor.
Piyasada aktif olarak uzun zamandır paket satışı yapıyorum. Yaklaşık 40 dan fazla paket müşterim var yani çoğu ücretli devlik yapan ya da developerim diye geçinen insanları tanıyorum. Hepsi parayı almadan önce en kral developer en iyisi o ahskwhwhkwjw

DF
Son düzenleme:
Aga Vds E teamviewer Yükleyin Ondan Girsin Vds e

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!