Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Developer Arayanlar (ücretli)

nejdet

Üye
FT Kullanıcı
Adınız : Nejdet
Soyadınız : Yılmaz
Yaşınız : 21
Yaşadığınız Yer : Ereğli
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : 5 sunucuda developerlık, çoğu sayıda büyük sunucularda yardımda bulundum.
Günlük Online Süreniz : 5 - 6
Özellikleriniz : İsteğine göre sunucunuzu baştan düzenleyebilir, size özel paket oluşturabilir, olan hataları fixleyebilir , scriptleri isteğe göre düzenleyebilirim.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Discord : Muxlet#4141
Diğer / Ek :
Emeğimin karşılığını almak için paralı yapıyorum.

Gerçekten mi? Adam benim paylaştığım konuyu kopyalayıp yapıştırmış sadece kendi ismini yazmış ve ufak değişiklikler yapmış :D Şaka gibisiniz ya
4539

Gerçekten mi? Adam benim paylaştığım konuyu kopyalayıp yapıştırmış sadece kendi ismini yazmış ve ufak değişiklikler yapmış :D Şaka gibisiniz ya
Ekli dosyayı görüntüle 4539
Örnek konumuza göre açılmış bir konu ve kendisine göre doldurmuş. Kimsenin kimseden çaldığı birşey yok.

Arkadaşın:
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : 5 sunucuda developerlık, çoğu sayıda büyük sunucularda yardımda bulundum.

Özellikleriniz : İsteğine göre sunucunuzu baştan düzenleyebilir, size özel paket oluşturabilir, olan hataları fixleyebilir , scriptleri isteğe göre düzenleyebilirim.

Diğer / Ek : Emeğimin karşılığını almak için paralı yapıyorum.

Benimki:

Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Kendi sunucum dahil 3 - 4 sunucuya developerlık, çoğu sayıda büyük sunucularda yardımda bulundum.

Özellikleriniz : İsteğine göre sunucunuzu baştan düzenleyebilir, istenilen özelliklere göre paket oluşturabilir, olan hataları fixleyebilir , scriptleri isteğe göre düzenleyebilir ve elimden geldiği kadar istenilen scripti yapabilirim.

Diğer / Ek : Ücret istememin sebebi yaptığım işin, (emeğin) karşılığı olarak istiyorum. Lütfen ciddi arkadaşlar yazsın.

Farkı tam olarak söyler misiniz?

Aiakos#1881 ulaşın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!