Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum Detaylı Araç Menüsü Hazırlayacak Developer Aranıyor

• Konbuyu başlatan Soldat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 808

Soldat

Üye
FT Kullanıcı
Bana hazır bulduğu scriptleri editleyip de, kedinin önüne kokmuş balık atar gibi atmaya gelmeyin, her şeyden önce, işini bilen bi developer arıyorum öyle "dur şuan müsaitim" diyip 10 gün sonra cevap vermeyen, "bu iyi olmaz diye düşündüm şöyle yaptım" diyip kafasına göre siparişi değiştiren abuk subuk adamlar boşuna yazmasın bile, developer olarak işini yapıcak adam arıyorum.

Konuya gelicek olursak benim elimde halihazırda bir personel menü var, onun içine "araç" bölümü ekleyebilecek birisini arıyorum. Bunun içinde araç camları aç kapa olmalı, kapılar bagaj kaput aç kapa olmalı, motor aç kapa olmalı ve en önemlisi vehicle menüde olduğu gibi "save vehicle" tuşu istiyorum bu sayede kişi herhangi bir araca bindiği zaman araç menüsünü açıp ordan "save vehicle" tuşuna basıcak ve kapıları kitleme, bagaj aç kapa olayları felan sadece o araç için çalışıyor olucak. bu arada araç kapı kilit demişken kapı kilit scriptim yok bu yüzden bu scriptin içine araç kapı kilitleme sisteminin de eklenmesini istiyorum.

DF
Konu yanlış yerde olduğu için taşınmıştır.

DF
Gamover script server designla ben tanıştım canım benim, kalitenizi gördük çok sağolun kalsın...

Kimseyede önermiyorum herkesin haberi olsun tamamiyle boşlar. İlgilenmiyorlar bile, adama projenden bahsediyorsun la dur işim var diyip 10 gün sonra mesaj atınca da unutmuşm ya felan filan yapıyorlar yani çinçindeki kalitesiz bi hırsız sanayiye aracını teslim etmekten farksız arkadaşlar, kimseye önermiyorum. İş yok boş var adamlarda.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!