Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Csgo Kasa Açma Sistemi QBCORE (royimanani)

boxira

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! AlpiReyiz#7311
QBCORE convert ettim sadece başka bir işlem sağlamadım script bana ait değil o yüzden bana sallamayın nolur

config.lua da bulunan case bölümünden kasa oluşturun içeriğini ve ihtimallerini ayarlayın

kasaları shared.lua ya eklemeyi unutmayın yapamayan olursa mesaj atabilir

?

Ekli dosyalar

• resim_2023-04-06_192315297.png
    resim_2023-04-06_192315297.png
    16.6 KB · Görüntüleme: 182
konunun kapanması lazım kanka. Tek akıllı sen değilsin. LoL Scsi olsa kendini açık ederdi zaten. run.exe ne amk :D

konunun kapanması lazım kanka. Tek akıllı sen değilsin. LoL Scsi olsa kendini açık ederdi zaten. run.exe ne amk :D
buyur güzel süepr köylü kardeşim eski sürümlerinden birini indirirsen run.exe nin ne olduğunu görürsün laf olsun diye boş yapıyorsunuz amk

dilersen senin ile beraber bir dc girelim açalım ekran kaydını video çekelim youtube yükleyelim ben mi bir şey yapmışım yoksa farklı bir şey mi ?

bir insan kasa scriptinin içine neden lol hilesi atsın :?
güzel kardeşim ben herhangi bir şey atmadım yukarıda da belirtmiştim lolde script kullanıyorum büyük ihtimal ile içerisinde virüs vardı oda ben rar oluşturunca içerisine atladı hani virüslerin olayı yayılmak çoğalmak az biraz mantık

QBCORE convert ettim sadece başka bir işlem sağlamadım script bana ait değil o yüzden bana sallamayın nolur

config.lua da bulunan case bölümünden kasa oluşturun içeriğini ve ihtimallerini ayarlayın

kasaları shared.lua ya eklemeyi unutmayın yapamayan olursa mesaj atabilir

Denediniz mi beyler, bana lazım indirim mi?

isteyen indirir kullanır virüstotal sonuçları ortada bu saatten sonra çamur at izi kalsın yorumlarına cevap vermicem destek isteyen olursa elimden geleni yaparım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!