Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım CREW PHONE S10+ CSS

efebaris

Üye
FT Kullanıcı
Discord
efez#1881
Bügün crew phone'u can sıkıntısından s10+'a çevirdim gidip bu scripti satabilirdim fakat yaptığım şey büyük bir emek değil ve insanların klasik crew phonedan sıkıldığı zamanlarda bunu paylaşmak mantıklı geldi

kurulum : kendi crew phonenunuzun dosyasını açıp içindeki html dosyasını yedekleyip silin ondan sonra benim attığım html dosyasının crew phone dosyasının içine atın attıktan sonra sunucuya res atın ve kurulmuş olacaktır ( KENDİ CREW PHONEUNUZU YEDEKLEMEYE UNUTMAYIN )

Görsel :

49792

Son düzenleme:
css ile oynama yapmak istediğimiz zaman visual studio code için önerdiğiniz bir eklenti var mıdır . Sadece telefon için değil. esx_menu_default ile çalışırken her seferinde scripti startlayıp stoplamak yerine her değiştirdiğimiz satırda gözle görülür birşey nasıl elde ederiz . Bu arada + rep

css ile oynama yapmak istediğimiz zaman visual studio code için önerdiğiniz bir eklenti var mıdır . Sadece telefon için değil. esx_menu_default ile çalışırken her seferinde scripti startlayıp stoplamak yerine her değiştirdiğimiz satırda gözle görülür birşey nasıl elde ederiz . Bu arada + rep
Aklıma bir plugin gelmedi hatta şöyle diyeyim notepadd++tan editledim css'i
Teşekkür ederim görüşün için

Satcaktım knk niye satılamaz yazıon

Live Server eklentisi her değişiklik yaptığınızda tarayıcıyı günceller ben kullanıyorum çok faydasını görüyorum.

Bügün crew phone'u can sıkıntısından s10+'a çevirdim gidip bu scripti satabilirdim fakat yaptığım şey büyük bir emek değil ve insanların klasik crew phonedan sıkıldığı zamanlarda bunu paylaşmak mantıklı geldi

kurulum : kendi crew phonenunuzun dosyasını açıp içindeki html dosyasını yedekleyip silin ondan sonra benim attığım html dosyasının crew phone dosyasının içine atın attıktan sonra sunucuya res atın ve kurulmuş olacaktır ( KENDİ CREW PHONEUNUZU YEDEKLEMEYE UNUTMAYIN )

Görsel :

Ekli dosyayı görüntüle 49792

css efe barış tarafından editlenmiştir satılamaz
+up

HTML:
<br>Büyük yazı ve dolgun gözükür.<br/>
CSS bunu dene
Evet abi adama yazıları br ile yaz demek yerine internetten html yazı kodları yazıp br yi öğrenip bunu yaz ondan sonra kodlama bilmiyorsundur de tam toxicmansin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!