Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [CQWER] ANTİ TROLL | TROLL KORUMA SİSTEMİ

Cqwer

Üye
FT Kullanıcı
//

//​

Son düzenleme:
----------------------{CQWER ANTİ TROLL}--------Ekli dosyayı görüntüle 94992----------{CQWER ANTİ TROLL}-------------

Sunucunuza Yeni Giren Oyunculara Sizin Belirlediğiniz Eylemleri Uygular.
{1} Süresi Bitmeyen Oyuncuların VDM Atmasını Engeller.
{2} Süresi Bitmeyen Oyuncuların Yumruk Atmasını Silahla Ateş Etmesini Engeller
{3} Eğer Süresi Olmayan Oyuncu Birini Araçla Ezerek Öldürürse Süre Yeniden Verilir.

Süre Boyunca Korumalar:
[1] VDM Hasarı Engelleme
[2] DriveBY Engelleme
[3] Yumruk Engelleme
[3] Silah Ateşlemeyi Engelleme
[4] Silah Hsarını Engelleme

//​
farkı nedir?

Full Fix Ek Özellikler Ekliyorum Halen Fakat Aynı Script Değil İndirip Denediğinizde Calısmadıngını Farkedeceksiniz
nasıl çalışmıyo kanka adam eski halinden güncelleme bile getirmiş ayak üstü adam yiceniz

nasıl çalışmıyo kanka adam eski halinden güncelleme bile getirmiş ayak üstü adam yiceniz
Adam Yemekten kastın Ne Oluyor Ben Geliştirme Yapıyorum O scripti Git Temel Pakete Kur Bakiyim Tam fixmi oyuna her girene troll koruması verilirmi asdfsadfksdjgf ZATEN Uİ komple değişiyorum herşeyini

Adam Yemekten kastın Ne Oluyor Ben Geliştirme Yapıyorum O scripti Git Temel Pakete Kur Bakiyim Tam fixmi oyuna her girene troll koruması verilirmi asdfsadfksdjgf ZATEN Uİ komple değişiyorum herşeyini
devam et dostum bu kafada birşey demek istemiyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!