Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Corteyn Roleplay isim hakkında Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corteyn

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle Herkese iyi forumlar diliyorum.
Biz bir kaç arkadaş ile birlikte isim hakkı bana ait olan bir sunucu açmayı planlıyoruz ve ismini Corteyn Roleplay olarak adlandırıyoruz. Daha sonra herşey hazır paketler ayarlanıyor yönetim ekibi felan kurulma aşamasında iken hem sunucunun ortağı olan hemde developer adı altında nitelendirdiğimiz kişi ile sebesiz yere sunucudan ayrılıp kendi arkadaşlarından olan herkesi toplayıp sunucumuzun Discordundan ayrılıyor. 08.06.2020 tarihinde "Abi Noldu" Diye bir mesaj yolluyorum. Daha sonra 10.06.202 tarihinde "?" Mesajını atıyorum. Ve bana dönüş yapıyor. Benimle çalışmak istemediğini söylüyor. Bende benim adim olan Corteyn Roleplay adını kullanmayın ben kendi ekibim ile bu isim adı altında devam edicem diyorum. Daha sonra bana şey diyo ismi ben noterden aldım istediğin gibi kullanabilirsin telif hakkı bana ait diye bir mesaj yolluyor. Sunucunun adını 30.05.2020 tarihinde bana teklifi geliyor ve ben kabul ediyorum 08.06.2020 tarihinde sunucudan ayrılıyorlar. 10.06.2020 tarihinde sunucunun isim hakkı bana ait ve siz gittiğiniz için de ben kendi ekibimle açıcam ismi kullanmayın lütfen diye bildiri geçiyorum. Bana telif hakkını ben aldım istediğin gibi kullanabilirsin diye bir mesaj atıyor. Ve şuan da Corteyn Roleplay adında sunucu acıyor. Eğer isim hakkını 10.06.2020 tarihinden önce onda olduğunu ve kanıtlar şekilde belge resimlerini atarsa istediği gibi kendi hakkı olan ismi kullansın ama 10.06.2020 tarihinden önce veya sonra isim hakkı halen onda değil ise lütfen kendine öz bir isim bulmasını rica ediyorum.

ŞIKAYETCI OLDUĞUM EKIBIN BILGILERI
Discord : Leanear#8771
Sunucu discord adresleri : sFKSVvm

BENİM KIŞISEL BILGILERIM
Discord : Corteyn#3888
Instagram: Corteynofficial
Rp instagram : Corteynroleplay
Discord :

Görsel 1

Ekli dosyalar

• 20200619_193546.jpg
    20200619_193546.jpg
    95.2 KB · Görüntüleme: 41
Görsel 2

Ekli dosyalar

• 20200619_193652.jpg
    20200619_193652.jpg
    31.5 KB · Görüntüleme: 30
Katılıyorum Arkadaş Paket yaptırmak için bana ulaştı ardından bana engel atıp banladı kendi sunucusundan

Karşılığında Şahsın Paketini Aldım.

Kısacası güvenmeyin bu şahsa

Leanear#8771

18309

18310

Ve hoop engel.

18311

Ve arkadaşınada bunu yazdım.

24 saat içeresinde açıklama yapınız. L Leanear

MOXHA yalan söylüyor bir arkadaşını yönlendirdi MustafaBrave ücretsiz sunduğu paketi satmaya çalıştılar MustafaBrave konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Ayrıca kişi mevcut paketimi habersiz almıştır Castillo' ücretli paketi çalan MOXHA bilginize...

Son düzenleme:
Öncelikle Herkese iyi forumlar diliyorum.
Biz bir kaç arkadaş ile birlikte isim hakkı bana ait olan bir sunucu açmayı planlıyoruz ve ismini Corteyn Roleplay olarak adlandırıyoruz. Daha sonra herşey hazır paketler ayarlanıyor yönetim ekibi felan kurulma aşamasında iken hem sunucunun ortağı olan hemde developer adı altında nitelendirdiğimiz kişi ile sebesiz yere sunucudan ayrılıp kendi arkadaşlarından olan herkesi toplayıp sunucumuzun Discordundan ayrılıyor. 08.06.2020 tarihinde "Abi Noldu" Diye bir mesaj yolluyorum. Daha sonra 10.06.202 tarihinde "?" Mesajını atıyorum. Ve bana dönüş yapıyor. Benimle çalışmak istemediğini söylüyor. Bende benim adim olan Corteyn Roleplay adını kullanmayın ben kendi ekibim ile bu isim adı altında devam edicem diyorum. Daha sonra bana şey diyo ismi ben noterden aldım istediğin gibi kullanabilirsin telif hakkı bana ait diye bir mesaj yolluyor. Sunucunun adını 30.05.2020 tarihinde bana teklifi geliyor ve ben kabul ediyorum 08.06.2020 tarihinde sunucudan ayrılıyorlar. 10.06.2020 tarihinde sunucunun isim hakkı bana ait ve siz gittiğiniz için de ben kendi ekibimle açıcam ismi kullanmayın lütfen diye bildiri geçiyorum. Bana telif hakkını ben aldım istediğin gibi kullanabilirsin diye bir mesaj atıyor. Ve şuan da Corteyn Roleplay adında sunucu acıyor. Eğer isim hakkını 10.06.2020 tarihinden önce onda olduğunu ve kanıtlar şekilde belge resimlerini atarsa istediği gibi kendi hakkı olan ismi kullansın ama 10.06.2020 tarihinden önce veya sonra isim hakkı halen onda değil ise lütfen kendine öz bir isim bulmasını rica ediyorum.

ŞIKAYETCI OLDUĞUM EKIBIN BILGILERI
Discord : Leanear#8771
Sunucu discord adresleri : sFKSVvm

BENİM KIŞISEL BILGILERIM
Discord : Corteyn#3888
Instagram: Corteynofficial
Rp instagram : Corteynroleplay
Discord :
Kişiyle görüşüldü isim hakları kendisinde imiş konu sunucu kapatılmış ve kendi ücretimi ödeyip aldığım donmain adresi corteynhub.com kişiye devrettim yukardaki yazılanlar yalan olup sadece isim hakkını almaya çalıştığı için konuyu buraya taşımıştır.

Ekli dosyalar

• 546.PNG
    546.PNG
    45.9 KB · Görüntüleme: 18
Konuyla alakası olmayan kişilerin yorumları silindi. İsim hakları olaylarına "Fivemtürk" yetkilileri maalesef ki hiç bir yapamaz. Bu tamamen sizin kişiyle aranızda olan bir şeydir, böyle olayları kendi aranızda çözmeniz gerekir. Konu şikayetçiyim kategorisinin gereksinimlerini karşılamadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!