Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Connection Interrupted

• Konbuyu başlatan syntax
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 868

syntax

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar kendi sunucumda rp yaparken arada sol üstte connection interrupted yazıyor bütün herkes gidiyor sonra geri geliyor. Bazen hiç gelmiyor disconnect atmam gerekiyor. Bu olduğunda npcler geliyor ve bunu tek ben değil arkadaşlarımda görüyor. VDS'im ile alakalı olacağını zannetmiyorum. Neden olabilir? Uzun zamandır bu problemi yaşıyorum. Tek bende oluyor hatta çözmek için bilgisayarıma format bile atmayı denedim. İnternetimin hızı 50mb ve uploadım 3 mb.

DF
Çok fazla addon bulunuyorsa veya CPU kullanımını arttıran bir durum varsa oluyor. Aynı şeyi bende yaşadım CPU kullanımı bazında temizlik yaptım dosyalarda ve sonrasında rahatladı. Ayrıyeten hosting firmasının firewall ve blacklistine kadar bile alakalı olabiliyor :) Çok geniş bir konu.

DF
Çok fazla addon bulunuyorsa veya CPU kullanımını arttıran bir durum varsa oluyor. Aynı şeyi bende yaşadım CPU kullanımı bazında temizlik yaptım dosyalarda ve sonrasında rahatladı. Ayrıyeten hosting firmasının firewall ve blacklistine kadar bile alakalı olabiliyor :) Çok geniş bir konu.

Cpu kullanımı temizliği nasıl yapabilirim? Sunucumdan başka çalışan bişey yok arkada. Dosyalar konusunda biçok yedek dosya var onları silsem rahatlar mı?

DF
Cpu kullanımı temizliği nasıl yapabilirim? Sunucumdan başka çalışan bişey yok arkada. Dosyalar konusunda biçok yedek dosya var onları silsem rahatlar mı?
İllaki rahatlatır. Ayrıca error vs. veren scriptler özellikle konsolu kasıyor CPU kullanımını artırabiliyor. Dediğim gibi hosting ile de alakalı bir durum. Çok fazla addon olması demek sürekli makinenin upload yapması demek bu da etki ediyor.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!