Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

COMMİNTY GİR TTOS YERSİN

MithSly

Üye
FT Kullanıcı
Discord
MithSly#7040
KIYMETLİ DOSLARIM KİYMETLİ KARDEŞİM biliyorsunuzdur belki, bir tane troll sunucusu açtım ESTAĞFURULLAH ROLEPLAY adında ve fivemdeki çoğu sunucudaki trolleri elimden geldiğince serverime topladım sunucuda key olsa birazdaha çekicek birnevi fivem türkiyedeki çoğu sunucudaki trolleri buraya çekerek arındırıyorum elimden geldiğince bugun MYPAT adındaki bir arakdaş bana arkadaşlık attı konuştuk bana dediki sunucunun (FİVEMTR)de devam etmesini istiyorsan Commintye gireceksin bana sağlayabileceği şeyleri yazdı ve sonunada eğer girmessem disdos atacağını söyledi şahsen ben tehdite gelecek biri değilim disdos yemektende korkmuyorum bende AntiCheatide karşılarsan girebileceğimi söyledim ve karşılıyormuş sonrasında ise Sunucu discordunda TAÇ almasıda kuralların içindeymiş bende arkadaşa Sunucuda TAÇ veremiyeceğimi söyledim sonrasında ise bb yazdı Aşşağıdan fotoğrafları görebilirsiniz.

Sizede tavsiyem bu arkadaş size ulaşırsa bulaşmamanızdır.

61815 61816 61817 61818 61819

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: CHs
bi tık raconsal

Mypat Alemdar anlarsın ya hocam

Sen benim communuti katılıyon?

Mypat alemdar

Son düzenleme:
Arkadaş düpe düz maymun, 15 lirası olmayıp hosting işlerinde koşan boş beleş insanın teki. 2019'da NOVA-rp isminde developerligini yaptığım sunucuya gh-injector ile girip hile açmaya falan çalışıyordu. İki senede hızlı büyümüş abisi. Sanal maganda tayfadan galiba.
61861

maypat abi buna sinirlendi d-dostum

milleti tehdit edem hawli olam anlarsın ya

senin gibi dolandırıcıları iyi biliyoruz ondan senden iban istedim bi arkadaşı dolandırmışisın yoksa 10 lira nın 5 liranın peşinde değilim olsam bu kadar ucuz makina satmam
WEQEWQQEWQEWQWE lan makina paran yoktu zamanında ne anlatıyon

15 dakikadır yarılarak gülüyorum ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!