Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım CMD Milliseconds

wpdante

Üye
FT Kullanıcı
arkadaşlar paketım nerdeyse hazır bu paketı 3 vds de duzenledım 2 vds de sıkıntı cokmadı son vds de cmd yı acınca Adsız.png yazıları yanı (milliseconds) yazıları cok cıkıyor arkadaş vds de sıkıntı yok paketle alakalı bır sorun diyor bazı insanlar kasma yapar diyor bazılarıda bo yazılara aldanma birsey olmaz servera diyor bende sizden düşüncenizi istiyorum bu nasıl bir seydir sıkıntısı varmıdır varsa nasıl cözülür yardımcı olurmusunuz F3D3R4LL f3d3r4ll sizin düşüncelerinize saygım vardır yardımcı olurmusunuz

DF

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    44.1 KB · Görüntüleme: 52
Aldanma Servere birşey olmaz çok yanlış bir yorum bu vds sunucusu paketini kaldıramıyor gecikme veriyor bu şekilde oynarsan herşey laglı olacaktır örneğin marketten item alacaksın 3 saniye sonra bildirimi gelecek gibi vds sunucusu yerine dediced alırsan büyük olasılıkla sorunun çözülecektir vds den devam etmek istiyorsan modlu arabaları kaldırmanı tavsiye ediyorum.
Ve sunucuna girerek f8 tuşuna basıp resmon 1 yazarak çalıştırdıgınız scriptlerin götürdüğü ms leri görürsünüz hepsi 0.03 den sonrası serverinde kasma,lag ve cmd de ms uyarısı yapacaktır.Eğer 0.30 felansa Optimizasyon Yapmalısın.

DF
problem 2 çakışan script veya modlu araçlar olabilir modlu araçları kaldırmayı dene

DF
İşlemciniz yetersiz.

güçlü bir makinede sunucu açın, arka planda işlemciyi kullanan bir işlem örn render yap.. bu hata çıkmaya başlar.

DF
arkadaşlar paketım nerdeyse hazır bu paketı 3 vds de duzenledım 2 vds de sıkıntı cokmadı son vds de cmd yı acınca Adsız.png yazıları yanı (milliseconds) yazıları cok cıkıyor arkadaş vds de sıkıntı yok paketle alakalı bır sorun diyor bazı insanlar kasma yapar diyor bazılarıda bo yazılara aldanma birsey olmaz servera diyor bende sizden düşüncenizi istiyorum bu nasıl bir seydir sıkıntısı varmıdır varsa nasıl cözülür yardımcı olurmusunuz F3D3R4LL f3d3r4ll sizin düşüncelerinize saygım vardır yardımcı olurmusunuz
Merhaba bu hitch warning 100-110 kişilerde normal bir hitch warning oluyor. Paket 0.5 saniyeyi geçmeden gecikirse bu oyuna yansımaz. Fakat sanırım 1-2 kişi bile varken böyle oluyorsa paketini cidden gözden geçirmen gerekiyor hiç normal değil ve bu sayı 10-20-30 olduğunda Allah bilir neler olur. Hem paket hemde makinenin işlemcisiyle alakalı olarak hitch warning alabilirsin.

Serverhitchwarning sebepleri: Scriptsel çakışma, Makine işlemci ve disk yetersizliği
Network hitch warning sebepleri : İnternet bant genişliğinizin yetmemesi veya saldırı anlamına geliyor

DF
F3D3R4LL f3d3r4ll COK SAYIDA MODLU ARACIM VAR ONLA ALAKASI OLABILIRMI BERKIDE 50+ FAZLA VARDIR GALERI FULL MODLU ARAC TAN YAPTIM

DF
F3D3R4LL f3d3r4ll COK SAYIDA MODLU ARACIM VAR ONLA ALAKASI OLABILIRMI BERKIDE 50+ FAZLA VARDIR GALERI FULL MODLU ARAC TAN YAPTIM
o modlu araçları çıkartıp haritada süren biri olmadığı sürece bir problem yaratacağını düşünmüyorum. Sen 1 kişi varken bu hitch warning'i alıyorsun önerim paylaştığımız paketlerden biri altyapı olarak kullanmalısın

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!