Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Clotheshop - Dolaba kayıtetme

WeillCrew

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.wlcgames.com
Discord
WeillCrew#0616
Merhaba arkadaşlar,

esx_eden_clotheshop ve esx_clotheshop 2 scriptide denedim.

esx_eden_clotheshop'dan sonra esx_property kurarak dolaba kayıt etme işini çözdüm.
hiç bir sorun yoktu, kayıt edılıp dolapdan giyiliyordu.
Lakin şimdi dolapdakileri giyebiliyorum fakat dolaba yeni ürünü kayıt edemiyorum. Kendi kendine gitti...

Bu sistemi baştan temiz bir şekilde kurulumunu bilen, gereksinimlerini bilen birisi yorumda yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler

DF
Merhaba arkadaşlar,

esx_eden_clotheshop'dan sonra esx_property kurarak dolaba kayıt etme işini çözdüm.
Lakin şimdi dolapdakileri giyebiliyorum fakat dolaba yeni ürünü kayıt edemiyorum. Kendi kendine gitti...

Bu sistemi baştan temiz bir şekilde kurulumunu bilen, gereksinimlerini bilen birisi yorumda yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler

Merhaba esx_datastore data dosyasını sildiyseniz veya bir oynama yaptıysanız tekrar datayı okutmayı deneyin.

DF
Merhaba arkadaşlar,

esx_datastore ve esx_property i değiştirip tekrar deneyebilirmisiniz?

DF
Merhaba esx_datastore data dosyasını sildiyseniz veya bir oynama yaptıysanız tekrar datayı okutmayı deneyin.
Kibra genelde sen koşuyorsun imdata lakin bu sefer şöyle oldu
datastore sql yeniledim,
bi dolap çalışıyordu dolapda yok kaydetmede yok artık :'(

DF
Datastore - addonaccount ve addonınventory sql tablosunda shared kısmını lsrp-motels ve property için 0 yapıyorum dolaba kayıt etme geliyor.
ama sorun şu ki dolap gelmiyor
Discorddan ulaşabilirmisiniz?

DF
Konuyu beklemeye aldım, sorun çözüme ulaşırsa tekrardan dönüş sağlarsanız sevinirim.

DF
Merhaba WeillCrew mertalasun, sorununuzun çözülüp çözülmediğini bizlere bildirir misiniz ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!