Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım citizen scheduler lua 867

eren5545

Üye
FT Kullanıcı
69278

Beyler 2 gündür bu hatayı alıp duruyorum citizen dosyasını silip yükledim olmadı patch dosyasını silip yükledim olmadı fivem silip yükledim olmadı çözümü bilen varsa yardımcı olabilirmi

Saltchat Ve SaltNUI İçerisinden Fyac İle İlgili Olanları Silersen Düzelecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 69278

Beyler 2 gündür bu hatayı alıp duruyorum citizen dosyasını silip yükledim olmadı patch dosyasını silip yükledim olmadı fivem silip yükledim olmadı çözümü bilen varsa yardımcı olabilirmi
ncheck scripti paketinizin içerisinde yok onu kurmanız lazım.

Son düzenleme:
saltychat ve SaltyNUI dosyalarının içine girin ve fxmanifest dosyasını açın en alt tarafta api-ac ve fyac ile ilgili satır olmalı onları kaldırırsanız sorun çözülecektir

gereksiz mesajlar tarafımca temizlenmiştir.

Saltychat ve SaltychatNUI fxmanifest yada __resource dosyasının içinde fyac ile ilgili komut mevcutmu diye kontrol ettiniz mi?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!