Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ChaosRP | Mükemmelleştirilmiş Şehir & Ekonomi Sistemi | 128 Kişilik | 30+ Yönetim Ekibi | LSPD & LSMD & Aile & Çete alımları açık | discord.gg/qpCXNTM

• Konbuyu başlatan ChaosRP
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 1K

ChaosRP

Üye
FT Kullanıcı
AÇILIŞ TARİHİ: 01.07.2020

ChaosRP Discord
discord.gg/QPCXNTM

Makine Özellikleri:
Sunucu konumu Almanya
I9 10920X İşlemci
64 GB RAM
1GBIT Bağlantı Hızı
2x500 GB SSD

* Yüksek FPS garantisi. Scriptlerimiz özenle hazırlandı ( hazır paket değildir ).
* Hiçbir şekilde Lag ve Loss sorunlarıyla karşılaşma durumu yaşanmamaktadır.

Neden ChaosRP?
* ChaosRP ailesi olarak yönetim ekibimiz 30 yaş üstüdür. Tecrübeli ekibimiz sayesinde gelen yaratıcı ve hızlı çözümler.
* Geliştirilmiş scriptler ile mükemmelleştirilmiş şehir sistemimiz, daha çok keyif almanız ve aktif rol yapabilmeniz için sizlere özel olarak hazırlandı.
* Haftanın iki günü (Pazartesi ve Cuma) yapılan mahkemeler ile güçlendirilmiş adalet sistemi.
* Şehrimizde gerçekliğe en yakın, çeşitlendirilmiş meslek grupları ile zorlu bir ekonomi sizleri bekliyor.

Diğer sunuculara göre farklarımız:
* Rol içerisinde karşılaştığınız rolsel hatalar, rol bütünlüğünü sağlamak adına şehirimizdeki Belediye Başkanlığı sistemi ile çözülmektedir. ( Amacımız kimsenin rol bütünlüğünü ve rol keyfini bozmamak. Bundan dolayı Discord Destek sadece bug durumlarında kullanılır. )
* Donation'larımız aktif değildir. Paradan ziyade insanların rol keyiflerine ve sunucuda harcadıkları zamana daha çok önem veren bir ekibiz.
* Para ile diğer oyunculara üstünlük sağlayacağınız herhangi bir satışımız bulunmamakta.
* Teknik açıdan istediğiniz her destek sağlanmaktadır. Herhangi bir öneri veya şikayet durumunda Discord Desteğe gelmek yerine Belediye Başkanı ile görüşebilirsiniz. Meclis toplandıktan sonra gerekli kritikler yapılarak projeniz hayata geçirilecektir.
* Şirket yönetim sistemimiz mevcuttur.
( Örn: Mekaniğin belirli bir kasası bulunmaktadır. Yapılan işler üzerinden para kazanılmaktadır. Maaşlar Mekaniğin kendi kasasından ödenmektedir.
Örn: LSPD ikramiyelerini yapılan operasyon sonucunda ele geçirilen nesneler, silahlar vb. şeyler karşılığında almaktadır. Maaşlar da LSPD'nin kendi kasasından ödenmektedir. )

Ekip olarak oyunculardan beklentilerimiz:
* Saygılı iletişim.
* +18 yaş üzeri oyuncu.
* Kaliteli rol anlayışı.
* Gerçekçi roller.
* Sosyal RP deneyimlerini zenginleştirme ve olabildiğince yapılan etkinliklere katılıp, etkinlikler düzenleme.

Şimdiden Herkese İyi Roller Dileriz...

ChaosRP Discord
discord.gg/QPCXNTM

Şehrimizden Kareler

1.jpg 2.png 3.png 4.png 5.png 6.jpg 7.png 8.jpg

Son düzenleme:
Başlıkta vardı. Ama metine de ekledik teşekkürler... :)

Umarım sonuç beklediğiniz gibi olur. İyi roller.

Çok şahane bir server içerisi çok güzel rol döndürülüyor . Herkes girmeli bence şansınızı deneyin :)

Sunucu çok iyi kaliteli ve fps sorunu hiç bir şekilde yaşanmıyor bilgisyar donanımı düşük olan arkadaşlar için diyorum ben başka sunucularda 30-40 fps alırken bu sunucuda 60-70 arası alıyorum ve roller mükemmel dönüyor. Yönetim ekibinin tecrübesi ve scriptlerin tek tek el ile yazılaması hiç bir şekilde bug olmamasına sebep oluyor. Buyrun gelin deneyin görün pişman olmazsınız.

Çok kaliteli rp dönüyor insanlar saygılı ve rolüne bağlı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim gelin hep beraber kaliteli , güzel ve eğlenceli bir rp döndürelim.

Uzun zamandır keyif alarak rol yapabilidiğim tek server olmayı başardı, emeği geçen herkese teşekkürler. Sizleri daha güzel yerlerde görmek dileğiyle.

Çok şahane bir server içerisi çok güzel rol döndürülüyor . Herkes girmeli bence şansınızı deneyin :)
Sunucu çok iyi kaliteli ve fps sorunu hiç bir şekilde yaşanmıyor bilgisyar donanımı düşük olan arkadaşlar için diyorum ben başka sunucularda 30-40 fps alırken bu sunucuda 60-70 arası alıyorum ve roller mükemmel dönüyor. Yönetim ekibinin tecrübesi ve scriptlerin tek tek el ile yazılaması hiç bir şekilde bug olmamasına sebep oluyor. Buyrun gelin deneyin görün pişman olmazsınız.
güzel günlere inşallah
Çok kaliteli rp dönüyor insanlar saygılı ve rolüne bağlı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim gelin hep beraber kaliteli , güzel ve eğlenceli bir rp döndürelim.
Uzun zamandır keyif alarak rol yapabilidiğim tek server olmayı başardı, emeği geçen herkese teşekkürler. Sizleri daha güzel yerlerde görmek dileğiyle.
teşekkür ederiz :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!