Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

CemDesignV | EFSANE GERİ DÖNDÜ MÜKEMMEL TASARIMLARLA KARŞINIZDAYIZ

Yok yok örneğin sitelerde bedavaya tasarımlar var. Oraya örneğin Tasarım yazınca tasarım çıkıyor onu sordum. Yanlış anlama sırf meraktan. Hazır maskot olsa bile çok başarılı tasarımlar.

DF
  • Beğen
Tepkiler: Cem
Yok yok örneğin sitelerde bedavaya tasarımlar var. Oraya örneğin Tasarım yazınca tasarım çıkıyor onu sordum. Yanlış anlama sırf meraktan. Hazır maskot olsa bile çok başarılı tasarımlar.

Sormanız çok normal hiç problem değil
Yok onlardan değil elle hazırlanan saatler süren logolar
Teşekkür ederim

DF
Çoğu internetten alınmış görseller ve şablonlar -rep
Kötüleme amacı nedir??? Yeni kurallari biliyorsun konu altında kötülemek yasaktır?? Ayrıca internetten alındığına dair giflerden bahsediyorsan daha önce şikayet konusu açıldı ve bir sıkıntı olmadığı kararına varildi buraya gelip konuyu kötüleme amacı nedir?
Şikayetçiyseniz konu açabilirsiniz

DF
Kötüleme amacı nedir??? Yeni kurallari biliyorsun konu altında kötülemek yasaktır?? Ayrıca internetten alındığına dair giflerden bahsediyorsan daha önce şikayet konusu açıldı ve bir sıkıntı olmadığı kararına varildi buraya gelip konuyu kötüleme amacı nedir?
Şikayetçiyseniz konu açabilirsiniz
Şikayetçi değilim dostum sadece burda eleştirmek hakkım ve bir tasarımcı olarak bu görselleri nerden aldığını gayet iyi biliyorum yersiz bir karalama değil.
Seni tanımıyorum bile :D

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!