Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket CastrumRP | Ücretsiz Sunucu Dosyaları

Pagey

Üye
FT Kullanıcı
Eskiden sattığım bir paket zaten yine de ihtiyacı olanlar için paylaşmak istedim.

Leakleyenler olmuş leaklediğiniz için teşekkür ederim bi açıdan işimi kolaylaştırdınız bende forum üzerinde paylaşayım ozaman.

Paket bilgisi: Paket - CastrumRP V1 | Sunucu Paketi

qbtoesx

(paketi yaparken yardımcı olan arkadaşıma teşekkürler forum hesabı olmadığı için etiketleyemiom)

VT ekleyecek biri varsa eklerse güzel olur

hemen sunucu açıyorum tşk fındık
ekleme : 14 gb ne cache bari sileydin

antichat banı açtım nasıl açarım

polis ve ems araç galerileri de yok nereden bulabilirm

müsait bir zamanda geri dönerim
Tüm her şeyi hallettim sıkıntı yok ama galeri olsaymış daha iyi olurmuş yardım ettiğin için teşekkür ederim. Paket çok iyi fakat bazı şeyleri sıkıntılı ama çözülür. Ayrıca keşke server.cfg de scriptlerin karşısına ne scripti olduğunu yazsaydın daha iyi olurdu hangi scriptin ne olduğunu bulmak çok zor.

Tüm her şeyi hallettim sıkıntı yok ama galeri olsaymış daha iyi olurmuş yardım ettiğin için teşekkür ederim. Paket çok iyi fakat bazı şeyleri sıkıntılı ama çözülür. Ayrıca keşke server.cfg de scriptlerin karşısına ne scripti olduğunu yazsaydın daha iyi olurdu hangi scriptin ne olduğunu bulmak çok zor.
galeri var.

yorumlarınız için teşekkür ederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!