Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum [BÜYÜK BÜTÇELİ] PAKET TASARLAYACAK EKİP ARANIYOR.

osman47

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Bilgilendirme: Selam arkadaşlar, biz büyük bütçeli bir paket yapmak istiyoruz bunun içinde bir kaç developer arkadaşa ihtiyacımız var.

Aradığımız özellikler: İstediğimiz proje tam olarak, pixelworld, no pixel gibi kendine has özellikleri olan kendi tasarımı olan güzel bir paket.
Bunun içinde lua diline baya bir hakim olan, kendine güvenen, tasarımsal olarak açık fikirli ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz.

Dediğimiz gibi bu tarz kendine güvenen geliştiriciler olursa bana buradan ulaşabilir. Çalışanlar yaptığı işe göre dolgun ücret alacaklar tek kriterimiz
gerçekten böyle bir projeyi yapabileceklerine inanan insanlar.

Günlük online süresi: Farketmez

Yaş Sınırlaması : Herhangi bir yaş sınırlaması yok, yetenekli olan kişiler mesaj atabilir

İletişim: Bana ulaşmak için buradan dm atmanız yeterli olur, kendi yaptığınız projeleri ve portfolyonuzu gönderebilirsiniz

Son düzenleme:
Lütfen konunuzu 24 satt içerisinde önrek konuya göre düzenleyiniz

Merhabalar projem olarak QBUS Temelli Framework paketimi göstermek isterim.
Ulaşmak için. !Talha#7868 veya

KaJudge Developments olarak size yardım edebiliriz. İlgili ve bilgili kadromuz ile ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı belirleyerek en kısa sürede en stabil haliyle sunucu açmanıza yardım edebiliriz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!