Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bu şekil discord bot ihtiyacım var.

TrQures

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba,

Benim olmayan sunuculara user şekilde girecek bot ve kayıt odasına her yazan kişiye özel mesajdan reklam gönderecek.

Bu şekilde bot arıyorum, Ücretli olabilir.

DF
kanka her botun isminin yanında bot yazısı çıkıyor ztn sen böyle bir şey yönetici olmadna hiç bir sunucuya bot sokamazsın :d

DF
kanka her botun isminin yanında bot yazısı çıkıyor ztn sen böyle bir şey yönetici olmadna hiç bir sunucuya bot sokamazsın :d
doğru, ayrıca botun kanal idsinden her yazanı çekmesi demek; yetkililer dahildir.Bu şekilde yetkililere de mesaj gönderip zaten kendini banlatırsın..

DF
user tokeni alırsan yapabilirsin muhtemelen j4j'ları user üzerinden yapıyorlar, ama test etmedim

DF
Konu satış yerine açıldığından tarafımca development istek kısmına taşınmıştır.

DF
Merhaba,

Benim olmayan sunuculara user şekilde girecek bot ve kayıt odasına her yazan kişiye özel mesajdan reklam gönderecek.

Ekleyeceğiniz sunucuda yetkili olmadan botu sokamazsınız ancak normal bir hesap açıp onun tokeniyle yapabilirsiniz. O tokene bağlı hesapta bir süre sonra kapatılır ve ya e-posta/telefon doğrulaması istenir.

DF
Merhaba,

j4j Kullanıcı botu kullanabilirsin youtube üzerinde bilgilendirici videolar mevcut. Kısa bir bilgi vereyim reklam yapmak istediğin sunucunun [Yazılı] kayıt çağırma veya kayıtsız sohbet odalarını botun ayarlarından belirlersin bir de kelime ayarlaman gerekiyor mesela [ Biri sa yazdığı zaman dm den otomatik olarak belirlediğin metni atacak şekilde ayarlayabilirsin.

Düzenleme: Çoğu Discord botları Glitch üzerinde yapılıp paylaşılmakta

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!