Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bu screenshot'a inanıyor musunuz?

İ9 11900K Kullanıyorum ve optimize olmayan bir pakette bile OC aktifken 0.70 civarı resmon alıyorum. Çok daha optimize bir pakette bu rakamlar iyi br işlemci ile gayet mümküm
doğrudur hocam. bu thread zaten sizin de düşündüğünüz gibi; bu tip değerlendirmelerle resmon değerlerinin oyuncular arasındaki doğal ortalamasını bulmak :) bazılarının düşündüğü gibi sidik yarışı değil.
saygılar...

İ9 11900K Kullanıyorum ve optimize olmayan bir pakette bile OC aktifken 0.70 civarı resmon alıyorum. Çok daha optimize bir pakette bu rakamlar iyi br işlemci ile gayet mümküm
Nie 64 oluyorda :D takılıyorum güzel optimizasyonla yapılır Eline sağlık yapanın ne diym

Yanlış anlaşıldım sanırım,
Nie 64 oluyorda :D takılıyorum güzel optimizasyonla yapılır Eline sağlık yapanın ne diym
doğrudur hocam. bu thread zaten sizin de düşündüğünüz gibi; bu tip değerlendirmelerle resmon değerlerinin oyuncular arasındaki doğal ortalamasını bulmak :) bazılarının düşündüğü gibi sidik yarışı değil.
saygılar...

Yanlış anlaşıldım sanırım, yapan arkadaşın eline sağlık güzel yapmış. Sadece mümkün olduğunu belirtip yapan arkadaşa destek olmak istedim :)

QBCore geçen haftaki güncelleme ile zaten tüm scriptlerini maksimum 0.04 ms'e indirdi Tamamen qbcore bir pakete "OPTİMİZE ÇEKTİM ĞĞĞĞĞĞĞĞ ÇEKİLİN YOLDAN" muamelesi yapılamaz.

paket startladım bi tane resmonuna bakayım kaçmış

benim bilgisayarda cfx dosyaları toplam 0.50 yiyo hayırlı işler

Ekran görüntüsü alan arkadaş ryzen31 kullanıyorsa doğrudur.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!