Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Botçu, Yalancı ve Hırsız 51.Bölge İfşası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serverlist'de hala barınmasına ne demeli güzel hocam ?
Herkes istediği şekilde sunucu açma özgürlüğüne sahip senin bu konuda söz hakkın yok bu şekilde saldırılarda bulunmamalısın bırak iki yönetim ekibi çözsün.

Herkes istediği şekilde sunucu açma özgürlüğüne sahip senin bu konuda söz hakkın yok bu şekilde saldırılarda bulunmamalısın bırak iki yönetim ekibi çözsün.
Ben sadece bir oyuncuyum discordlarına girerek görebilirsin, arkadaş geldi bana ömrüm boyunca göremeyeceğim parayı verdi bende banlarım diye düşünerek dağıtma gereksiniminde bulundum uzatmassan sevinirim bir daha açıklamayacağım.

Ben sadece bir oyuncuyum discordlarına girerek görebilirsin, arkadaş geldi bana ömrüm boyunca göremeyeceğim parayı verdi bende banlarım diye düşünerek dağıtma gereksiniminde bulundum uzatmassan sevinirim bir daha açıklamayacağım.
Yaptığın şeyler rebornu temsil ediyor bilesin :)

Yaptığın şeyler rebornu temsil ediyor bilesin :)
Ben sadece bir oyuncuyum, bir arkadaş yanıma geldi bana ömrüm boyunca göremeyeceğim parayı verdi bende banlanırım diye düşünerek dağıtma gereksiniminde bulundum.

Ben sadece bir oyuncuyum, bir arkadaş yanıma geldi bana ömrüm boyunca göremeyeceğim parayı verdi bende banlanırım diye düşünerek dağıtma gereksiniminde bulundum.
Yetkiliye bildirebilirdin zeki dostum ?

Siz DataFex.com ailesi olarak bot ve hile satışına karşı geldiğinizi iddia ediyorsunuz. Ama sizin çalışanınız olan YAGO (yf_ac) yapımcılarından yağız. FiveX'de reseller. Kendisi hem bot hem hile satıyor. Burada insanları manipüle ederek bir şeyler elde etmeye çalışacağınıza ve aynı zaman masum rolü oynayacağınıza gidip önce kendi ekip arkadaşlarınızla ile toplantı yaparak dürüstlük ve doğruluk nedir bu dersi çalışın.

Kanıtlar :

Video :

Saniye : 0.32

Hadi bunada cevap verin F3D3R4LL Frozen Kapak sesi geldi sanki... Senin bu camiada neler yaptığını herkes biliyor insanlara DDOS atarak kendine çekmeye çalıştığın zamanları unutmadı kimse bilesin...
datafex.com.tr olarak bot ve hile satışı yapmıyoruz ve tamamen karşıyız , YAGO bizim çalışanımız değildir. ESKİ YagoFedo_ac geliştiricisidir. Şuanki satışta olan antihilemizin adı f3_ac olarak geçmektedir ve YAGO ile herhangi bağlantımız aylardır bulunmamaktadır kendisi taa serverbutik zamanında bizim aramızdan kendi isteği ile ayrılmıştır.

Kendi hayatında neler yaptığı bizi ilgilendirmez ?

Herhangi bir sunucumuzda datafex.com.tr discord sunucusunda veya ilgili noktalarda permi yoktur. Kendisi Yetkili değildir tekrarlıyorum uzun süre önce aramızdan ayrıldı.

Bot konularında haksız çıktınız diye başka konulara sarkıp başka konulara sataşıyorsunuz lakin ne yazık ki bu konuda da haksız çıktınız bakalım nereye varacağız.

datafex.com.tr olarak bot ve hile satışı yapmıyoruz ve tamamen karşıyız , YAGO bizim çalışanımız değildir. ESKİ YagoFedo_ac geliştiricisidir. Şuanki satışta olan antihilemizin adı f3_ac olarak geçmektedir ve YAGO ile herhangi bağlantımız aylardır bulunmamaktadır kendisi taa serverbutik zamanında bizim aramızdan kendi isteği ile ayrılmıştır.

Kendi hayatında neler yaptığı bizi ilgilendirmez ?

Herhangi bir sunucumuzda datafex.com.tr discord sunucusunda veya ilgili noktalarda permi yoktur. Kendisi Yetkili değildir tekrarlıyorum uzun süre önce aramızdan ayrıldı.

Bot konularında haksız çıktınız diye başka konulara sarkıp başka konulara sataşıyorsunuz lakin ne yazık ki bu konuda da haksız çıktınız bakalım nereye varacağız.
o yüzden svye girince f8de yago ve federal yazıyo anlıyorum

Whatsap konuşmasını atayım tarihlere dikkat ederseniz.

Yazıları çok takan bir firma değiliz yazı sadece gördüğünüzden ibarettir.

Lütfen aşağıdaki ss i iyice okuyun ve tarihlere bakın.

45701

Gizlimiz saklımız yoktur lütfen konu içinde kötü durumdasınız diye farklı yerlere çevirmeyin.

Bu konu hakkında bir bildiri geçmemiştik lakin iyi oldu hatırlatmanız bu konu hakkında bildiri geçmeliyiz.

Bende bu kanıtlara nazaran verecek bir cevabınızın olmadığını düşünerek teşekkür ediyorum , şimdi konu başlığı altında bulunan asıl konumuza gelirsek 2 sunucu sahibini de konu altına rica ediyorum.

Konuya ek olarak 2 kanıt daha tarafınıza iletiyorum

Muhammet tarafından yapılan f3 anticheat şuan satışta olan;

45708

Muhammet ve Yago tarafından yapılan yf_ac Eski şuan herhangi bir satışı yok;
45707

Daha sonrasında bu konunu nasıl çözülebileceğini nasıl uzlaşma yoluna gidilebileceğini konuşmanızı rica edeceğim aracı olmak istiyorum ardından bu problemin sonsuza kadar çözülmesini ve 2 adet zombi sunucu sahibi olarak sadece yaptıklarınız(Sunucu içerisinde ki geliştirmeler) ile öne çıkmanızı diliyorum.

Bir insan köşeye sıkışınca bu kadar çaresiz kalmamalı!
İlk öncelikle önceden kullandığınız keyi kullanan tamamı bot olan fake 2. reborn sunucusunu açmayı bırakın, sonra konuşalım ki gerçek yüzünüzü görelim.
Malesef ki nereden sallasam diye düşünüyorsunuz. sallayacağınız yer kalmayınca da emekliyorsunuz.
umarım kendinizi düzeltirsiniz. :)))

Ayrıca bizde kurulu olan sürüm eski sürüm olmakla beraber yenisinin testleri bittiğinde kurulumu yapılacaktır. Maşallah baya da iyi takip ediyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 45697

Reborn ekibinden olan(yandaş) arkadaşın bugün sunucuya yaptığı girişim. test11 test11

Bu konuda da şunu diyebilirim ki arkadaşın oyuncumuz olmak dışında yönetimimizle bir alakası yoktur, ona böyle bir şey yapmasıda söylenmemiştir. Genel sohbetimizi trolleyen yetkililerinizin aksine.

Bu arada adımıza bot basmanız da hala devam etmekte.

Parametreler 1972'de keşfedilmiştir. 1971'de insanlar:
Ekli dosyayı görüntüle 45692

Valla d0ru :D Ama o şekilde yapmama sebebimiz bazı araçların spawn kodlarının ve hash kodlarının birbirlerinden farklı olması, tabi ona göre de düzenlemeler yapılabilirdi.

2 Türk sunucusunun bu şekilde birbirine saldırması çok yanlış sizleri barışa davet ediyorum. 2 tarafa da yakışmıyor.

Biz taraflı bir saldırı arkadaşlara bulunmamakta, üstteki Smoqed isimli arkadaşın da yaptığı hareketten haberim de yok, bizden birisi de söylemedi. Sana dün bahsettiğim gibi, dosyalar, resimler, videolar, adımıza atılan botların hepsine dair kanıt burada, sunucumuza yetkililer tarafından yapılan saldırılar da apaçık. Arkadaşlar bir adım atıp geri çekilmediği sürece bu konu burada duracaktır.

Serverlistte bulunmasından kastı da arkadaşın anladığım kadarıyla hala duran adımıza basılan bot, 51. Bölge sunucusu değil. Tabiki isteyen sunucu açabilir.

Bende bu kanıtlara nazaran verecek bir cevabınızın olmadığını düşünerek teşekkür ediyorum , şimdi konu başlığı altında bulunan asıl konumuza gelirsek 2 sunucu sahibini de konu altına rica ediyorum.

Konuya ek olarak 2 kanıt daha tarafınıza iletiyorum

Muhammet tarafından yapılan f3 anticheat şuan satışta olan;

Ekli dosyayı görüntüle 45708

Muhammet ve Yago tarafından yapılan yf_ac Eski şuan herhangi bir satışı yok;
Ekli dosyayı görüntüle 45707

Daha sonrasında bu konunu nasıl çözülebileceğini nasıl uzlaşma yoluna gidilebileceğini konuşmanızı rica edeceğim aracı olmak istiyorum ardından bu problemin sonsuza kadar çözülmesini ve 2 adet zombi sunucu sahibi olarak sadece yaptıklarınız(Sunucu içerisinde ki geliştirmeler) ile öne çıkmanızı diliyorum.

Ben dün Kaves ile özelden konuştuğumda kendisine de belirttim. Bu arkadaşlara bizim tarafımızdan bir saldırı durumu yoktur ki beraber çalıştığımız dönemler de oldu, herhangi bir sunucuya saldırı durumuna, FiveM dramalarına nasıl yaklaştığımı hatırlarsın Sado.

Arkadaşlar Discord'umuza saldırmasa, adımıza bot basmasa, Wipe attığımız gün fake hesaplarla Genel Sohbet'de kargaşa çıkarmasa vb.vb.vb. bu konuyu bile açmaktan vazgeçmiştim. Bu dump dosyaları, Bot videoları vs. çok daha önce de kısa bi araştırmayla paylaşılabilirdi, aman boşver demiştik.

Ekran_Alnts.PNG

O kadar dump yapıldığı ifşalanıp hala kendilerini savunmalarına ve serverlist'de bulunan sunucunun aktif olmasına şaşırıyorum.
Reborna sabah gelip beyler burası çö* gelin 51. bölgede oynayalım, genel sohbetten aktif yetkili olmadığı zaman mesaj atıp silenler mi dersin hangi türlüsü varsa var.
Gelirsek 100M paraya bilerek yapıln birşey olsa billhassa Smoqed ile girmezdim zaten :)
Sende ne açık arıyorsun yazık şu konuya gelip hala cevap vermeye çalışıyorsun :p
Server'a Smoqed ismi ile girer girmez zaten Discord'dan direk ban yedik neyse onu geçiyoruz.
Yusei isimli arkadaşın servera girip bazı arkadaşlar ben seni nerden tanıyorum demesinde Reborn dediğinden dolayı ban yemesinide geçiyorum.
Cabanızı anlıyorum nafile karşınızda Free Paket alıp, bir şeyler eklemeye çalışan 16-17 yaşında çocuk yok.
Yıllardır bu iş ile uğraşan ve ekibini kurmak için azim ile çalışan Test11 ve ekibi var.

Son düzenleme:
45721
45723
Bir de rica etsem yan hesaplardan yada yönettiğiniz sunucudaki 11 yaşındaki çocukları bana göndermeyin sorun varsa sen yaz uğraşamam.
Madem yazdırttın arayınca açtır tamam belki 11 yaşında olabilir çekin gruba :)

Herkes İstediğin Yapabilir Ama Milletin Emek Vererek Yazdığı Scripti Çalamaz

O kadar dump yapıldığı ifşalanıp hala kendilerini savunmalarına ve serverlist'de bulunan sunucunun aktif olmasına şaşırıyorum.
Reborna sabah gelip beyler burası çö* gelin 51. bölgede oynayalım, genel sohbetten aktif yetkili olmadığı zaman mesaj atıp silenler mi dersin hangi türlüsü varsa var.
Gelirsek 100M paraya bilerek yapıln birşey olsa billhassa Smoqed ile girmezdim zaten :)
Sende ne açık arıyorsun yazık şu konuya gelip hala cevap vermeye çalışıyorsun :p
Server'a Smoqed ismi ile girer girmez zaten Discord'dan direk ban yedik neyse onu geçiyoruz.
Yusei isimli arkadaşın servera girip bazı arkadaşlar ben seni nerden tanıyorum demesinde Reborn dediğinden dolayı ban yemesinide geçiyorum.
Cabanızı anlıyorum nafile karşınızda Free Paket alıp, bir şeyler eklemeye çalışan 16-17 yaşında çocuk yok.
Yıllardır bu iş ile uğraşan ve ekibini kurmak için azim ile çalışan Test11 ve ekibi var.

Zaten bizleri sinir eden bu kalın puntoya aldığım kısımdaki olaylar. Şubat başından beri aynı şeyler onlarca kez yaşandı, son 3-4 gündür ise katlanarak çoğaldı.

Zaten bizleri sinir eden bu kalın puntoya aldığım kısımdaki olaylar. Şubat başından beri aynı şeyler onlarca kez yaşandı, son 3-4 gündür ise katlanarak çoğaldı.
Sabah girdiğimde yanımda bir kaç çocuk daha vardı kendi oyuncularından günahsızlar benim ile patladı.
Kime ban attığını dahi bilmiyor, Reborn hilelere, dupecilere karşı ban atmayı kesse durumunuz vahim.
Bir de reborndan ban yiyip gelen oyuncuları oyuncularımız diye bir de sahipleniyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!