Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

BOŞ KONU AMA OLSUN NEDEN ACMAYAYIM Kİ

knk no name felan biraz ne bileyim sende herhalde 1.5 - 2 yıldır piyasadasındır maxta no name felan tanınmadan da demezsin onu geçtimde sitede niye ssl yok 1. olarak bu 2. olarak niye rdns in başka hostingi gösteriyor sen hosting firmasıyken baya kuşkulu ve komik gözüküyor. :D
hosting firma mı ? site olum ora açık bile değil açma planlarım vardı sonra vazgeçtim site çalışmıyor hatta git bak 2.cisi olarak sana bişey kanıtlamak zorunda değilim ama yinede söyliyim niye ssl olsun

hosting firma mı ? site olum ora açık bile değil açma planlarım vardı sonra vazgeçtim site çalışmıyor hatta git bak 2.cisi olarak sana bişey kanıtlamak zorunda değilim ama yinede söyliyim niye ssl olsun
Bana bir şey kanıtla demiyorum da sen bir tık sinirlenmişsin sanırım papatya çayı öneririm ben sadece senin 12 yaşında çocuk gibi millete no name demene ve salak saçma eziklemene anlam veremedim söylemek gerekirse.

Dip Not : ssl niye olmasın amk girişte korsan site gibi uyarı verdi ssl i veriler güvende olsun diye insan en azından düzgün gözüksün diye koyar garip sadece yazayım dedim de siteyi bu kadar savunman garip bence ::EWqEQWE:QWE:QW:

bak kankam sen diğerlerine benzemiyorsun millete noname dememin sebebi şu amacım millete salamam etmem şu felan değil toxiclik yapmak da değil açtığım konularının altına bi bok tan anlamayan çocuklar yapamadıkları şeyleri övmeye çalışıyorlar ez meye çalışıyor felan bende fivemtürk teki insanlara karşı bi kinim var senlik bişey değil ssl doğrumasına gerek duymadım güzel kankam zevk işi öylesine açtım sözde yanlış anlama tamam

bak kankam sen diğerlerine benzemiyorsun millete noname dememin sebebi şu amacım millete salamam etmem şu felan değil toxiclik yapmak da değil açtığım konularının altına bi bok tan anlamayan çocuklar yapamadıkları şeyleri övmeye çalışıyorlar ez meye çalışıyor felan bende fivemtürk teki insanlara karşı bi kinim var senlik bişey değil ssl doğrumasına gerek duymadım güzel kankam zevk işi öylesine açtım sözde yanlış anlama tamam
ssl doğrulamasına gerek duymamış hmmm

Merhaba,

Konu raprolamalara göre temizlenmiştir lütfen hakaret ve küfür içeren diğer mesajları raporlayınız.

Prometheuss kral discord adresin ne

evet arkadaşlar şimdi java.js ile biraz dalga gececeğim.

Ekli dosyayı görüntüle 83779

19 YAŞINDA HERŞEY GÜZEL OKEY İYİ HOŞ AMA İNANMIYORUM DA 19 YAŞINDA OLDUĞUNA ARKADAŞ DİSCORD BOT YAPTIĞINI SÖYLÜYOR COĞU BOTUNDA ÇALINTI FREE ALTYAPILAR ŞİMDİ SİTE OLAYINA GELEİM ARKADAŞIMIZ CALMADIĞINI İDDİA EDİYOR KENDİM YAPTIM DİYOR ŞİMDİ HEP BERABER GELİN SİTENİN KODLARINA BAKALIM

Ekli dosyayı görüntüle 83780
Ekli dosyayı görüntüle 83781

SİTE KODLARINDA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ALİHAN ABİMİZİN ADI VAR VE KODLAR 12 MAYIS 2019 :D + OLARAK SİTENİN KOPYA OLDUĞUNU HTTrack KULLANARAK SİTE KOPYALANIYOR BUNU BİLMEYEN YOKTUR BUNUNDA KOPYA OLDUĞU BARİZ BELLİ + OLARAK ABİMİZ GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE PHP %40 YAZIYOR AMA KODLARDA %75 GİBİ GÖRÜNÜYOR

Ekli dosyayı görüntüle 83782

Ekli dosyayı görüntüle 83783
WİDTH 75% UYAZIYOR BURADANDA CSS BİLMEDİĞİNİ BİLİYORUZ MESELA SOSYAL MEDA UZMANI %100 FAKAT BAR DOLU DEĞİL VAY A*K AMA WİDTH İ ASIL DEĞER %45 YAPTIĞIMIZ ZAMAN HERŞEY DÜZELİYOR
Ekli dosyayı görüntüle 83784

ABİMİZ KAÇ YAŞINDA KOD YAZMAYI ÖĞRENDİYSE EĞERŞEYDEN VAR A*K MADEM BU KADAR BİLGİN VAR FİVEM DE NE İŞİN VAR ????
BURADAN TÜM FORUMA SORUYORUM SİZDE 10 ADET YAZILIM DİLİ BİLSENİZ FİVEM İLE UĞRAŞIP 400 - 500 TL NİN PEŞİNE Mİ DÜŞERSİNİZ YOKSA GÜZEL BİR ŞİRKETE SİGORTALI CALIŞMAK MI İSTERSİNİZ?

BENDEN BU KADAR DEVAM EDERSE DEVAM ETTİRİRİM.
herkes ile boş beleş uğraşıyorsun bi ara bi paket paylaşmıştım sadece editlemiştim paket benim diye birşey demedim dc de bi görmüşsün qbtoesxpaket satılırı 2 saat fivemtürkte & discord üzerinden benle uğraştın şakasız veletsin

herkes ile boş beleş uğraşıyorsun bi ara bi paket paylaşmıştım sadece editlemiştim paket benim diye birşey demedim dc de bi görmüşsün qbtoesxpaket satılırı 2 saat fivemtürkte & discord üzerinden benle uğraştın şakasız veletsin
sen kimsin Sakat tanımıyorum bile seni

Java.js ne abi ben hala orada takildim

bunu diyenin adı twostart bide ya ona gülüyorum ĞPQOWDĞPQWODPĞQWODĞQPWD profilinde android apple fotosu var bide :D
Twostars twostart degil okumayi bile bilmiyorsun?

Android apple meme'i o ama yine de sen bilirsin.

QWDPĞOQWĞPDOQWPĞDOQĞPWOQWDĞPQWODĞPQWDOPĞ lan bune lan QĞPWDOQĞWPDOQĞPWOĞQWPD ulan prometheuss prometheuss 1693164155427.png

sana demiyorum bile sen herşeyi niye üzerine alıyorsun kardeşim kayıt tarihine bak benim kayıt olduğum tarihe bak biraz sayfılı konuş
he cano kusura bakma vallahi özür dilerim bildirim geliyor direk yanıtlayıp cevap verdim hakkını helal et

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!