Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

biraz bruh moments

G3VEZE

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
G3VEZE#7918
Selamlar iyi akşamlar geçen günlerde paylaştım ve açık kaynak kodlu geliştirmeye açık olarak paylaştım bunu fırsat bilen güzel arkadaşımız " SATMAYA ÇALIŞMIŞ " nice hacı böyle devam belki gelişirsiniz.Big bruh oldu arkadaş rezillikten başka birşey değil hadi scriptin adını değiştirirsin anlarım adam akıllı geliştirip paylaşırsın anlarım ama olduğu şekilde satmaya çalışmış ve arkadaş patlamış.Daha böyle eminim çok arkadaş vardır.bu mesajları bana ileten arkadaşa sevgiler.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

50154

50153

50155

birdaha free şeyleri satmaman dileğiyle oplota-ac

Ekli dosyalar

• 1618853283009.png
    1618853283009.png
    118.5 KB · Görüntüleme: 24
üzücü ... hemde çok :D

Script adını değiştirip satınca olur gibi bide kodrlık yaptık yazmış hahahaha

gerçekten yazık ve komik

ASFASKLFASFKASFNIASDKAOSFJOAKSDKASKFAKSMFDKMASD Kanıtla demiş birde çıldırıcam ASUHFVJKASLFÖVAŞSFCASFASFDASF

PAKET YAPIYORUM SENİN ANTİCHEATİNİ KULLANIYORUM VE İSMİNİ BİLE DEĞİŞMEDİM ÇÜNKÜ GEREK YOK

SEN KANITLA OLDUGU SENIN???

verdiği cevaplara aşırı tilt oldum kafayı yicem

BOHOHOHOHOHOYT

LAN ANTİCHEAT BENİM BEN YAZDIM ULAN

Şahsen pek dosya ismi değiştirilmesi benim için önemli değil sonuçta source code olarak githubumda geliştirilebilir olarak paylaştım fakat satması ayrı bi rezillik ve komiklik olmuş.

abi baronmusun gerçek hayatta ?

Ekli dosyalar

• tenor.gif
    tenor.gif
    1.8 MB · Görüntüleme: 3
kanka bu çocuk bu beyinle fazla yaşamaz benden tavyise camdan falan atlasın :/

Selamlar iyi akşamlar geçen günlerde paylaştım ve açık kaynak kodlu geliştirmeye açık olarak paylaştım bunu fırsat bilen güzel arkadaşımız " SATMAYA ÇALIŞMIŞ " nice hacı böyle devam belki gelişirsiniz.Big bruh oldu arkadaş rezillikten başka birşey değil hadi scriptin adını değiştirirsin anlarım adam akıllı geliştirip paylaşırsın anlarım ama olduğu şekilde satmaya çalışmış ve arkadaş patlamış.Daha böyle eminim çok arkadaş vardır.bu mesajları bana ileten arkadaşa sevgiler.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Ekli dosyayı görüntüle 50154

Ekli dosyayı görüntüle 50153

Ekli dosyayı görüntüle 50155

birdaha free şeyleri satmaman dileğiyle oplota-ac
bide korkunun verdiği şeyle küfür ediyor low herif qWe

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!