Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bir sunucu arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zhenwei

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, adım Enj0y. Öncelikle "birlik-ekip" tanıtma kategorisinin altında açtığım bu konuda bir birliği veya ekibi tanıtmayacağım. Bir ekibim veya birliğim yok, o yüzden maalesef sadece kendimi tanıtacağım. Ana hesabım için konuşmam gerekirse FiveM üzerinden 650 saatim bulunuyor, yan bir hesap ile yaklaşık 800 olmakta. Bir çok karakter oluşturdum bu güne dek. Weazel News ve Fotoğrafçılık dışında bütün meslekleri bütün kademeleriyle oynamış bulunuyorum. Şu aralar oynayabileceğim bir FiveM sunucusu bulamadım, açıkçası konu %50 bunun üzerine kuruldu.

Kendimi tanıttığıma göre, dediğim gibi FiveM üzerinden bir sunucu arıyorum; oynayabileceğim, "rol" yapabileceğim ve eğlenebileceğim bir sunucu. Şuana kadar bir çok sunucuda yetkili de oldum, o yüzden bir çok şey hakkında da tecrübeliyim. Bu konu da "ego" kasmış olabilirim, ki sanırım oldum da. Ama kişiliğimde ego kasmaya yer göstermem, kendimi tanıtmam gerektiği için bu şeyler üzerine konuşuyorum. Rol bilgisi gayet yerinde bir insanım, umarım güzel bir sunucu da vardır :D

"Güzel" olarak tanımladığım bir sunucudan beklediğim şeyler:

+ Çoğunlukla aktif 30 oyuncu
+ Gun-RP dönmemesi
+ FPS'i düşürecek gereksiz scriptlerin, ymaplerin olmaması
+ LSPD veya BCSO, SAHP gibi mesleklerin olabilmesi, rol seçeneğinin fazla kısıtlı olmaması
+ DC Sunucusunda kral, king, lord, imparator gibi emojili saçma sapan permlerin, rollerin veya tagların olmadığı bir sunucu
+ Her gelen 15 yaşında ki bir arkadaşımıza tabanca verilip mafya yapılmaması

Bu konu lütfen yanlış anlaşılmasın, egocu, gevşek bir insan olma peşinde değilim. Sadece uzun süredir "adam akıllı" bir sunucu arıyorum, ve bulamadım evet. O yüzden böyle bir konu açma gereği duydum. Aradığım bir sunucu kısmını da sanki ben kralım da, bana bunları yapmanız gerekiyormuş gibi anlaşılabilir, anlaşılmasın. Özür dilerim öyle bir şeyin imajını veriyorsam.

DC: Enj0y#7514

spotify.jpg
(çete olduğum zamanlardan :D)

DF
Son düzenleme:
Merhabalar,4 Gün Önce Açılışını Gerçekleştirdiğimiz Sunucumuzda Sizi de Görmekten Mutluluk Duyarız ! Sunucu Özellikleri ve Detaylı Bilgi İçin Discord Adresimize Gelebilirsiniz :

DF
Sen en son raccoon'a girmemiş miydin :D
En son raccoon RP'de oynuyordum. Yapabileceğim bir rol seçeneği bulamamıştım. Öyle kasapçılık, madencilik yapmaktan da sıkılıp polisliğe başvuru atmıştım. Klavyemden kaynaklanan bir problem yüzünden telsize hem giremiyordum, hemde yapılan rollerin pek eğlenceli olmadığını düşünüp zamanla girmemeye başladım. Çünkü FPS'i düşürecek tonla ymap var, özellikle de mekanikler. Bununla birlikte revolver, sniper gibi şeyleri para karşılığı satıyorlar. Bende aşırı saçma bulup sunucudan çıktım.

DF
Sanırım tam olarak Infinity Roleplay'den bahsediyorsunuz. İşin şaka tarafı bir yana sosyal rollere önem veren genellikle silahların motelde durduğu olay sırasında çıkartılıp kullanıldığı bir sunucum var. Yönetim ekibiyle birlikte mevcut oyuncularında yaşları yeterince yüksek. Gerçekten rollerine güvenen güzel insanlara ihtiyacımız var. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyacağımı belirtmek isterim. Discord Linkimizi ve Instagram sayfamızı buraya bırakıyorum isterseniz gelebilirsiniz. Sağlıcakla kalın.

Instagram: infinityrpg.tr
Discord: uZAVs6j

DF
Merhabalar çok kaliteli yüksek fpsli ve hard Roleplay çevirebilceğiniz sunucumuz var bana ulaşır mısın : ' - POLAT BASKAN ?#3014

DF

Yakın zamanda yeni paketimize geçerek wipe gelicektir ortalama 1 hafta bu süreç içinde sunucuda dönen rp biraz istenmeyen rp ama genel olarak wipedan sonra sosyal rp olacaktır... Dilerseniz gelebilirsiniz cartel çete sistemi fln yoktur oyunda dilediğiniz gibi gang olabilirsiniz yetkililerimizden destek gelmez.

DF
SUNUCUMUZ 1 HAFTA IÇINDE AÇILACAKTIR İGİLİ YÖNETİM
TECRÜBELİ YÖNETİM
KİŞİSEL EV SİSTEM
İ REYONLU MARKET SİSTEMİ
GELİŞTİRİLMİŞ MESLEKLER
GELİŞTİRİLMİŞ TABLET SİSTEMİ
GELİŞTİRİLMİŞ İLLEGAL MESLEKLER
ANİMASYONLU SCRİPTLER
+50 FPS
FACEBOOK SİSTEMİ
ANİMASYONLU SCRİPTLER
TOKOVOIP
AILE, MAFYA, LSPD, LSMS VE ÇETE ALIMLARI AÇIKTIR
SUNUCUMUZDA SIZLERI GORMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

DF
bir sw den beklediğn şeylerin nerdeyse hepsi biizm sunucuya uyuyor iletiişim :Akif#4083

DF
Grove dışında çetelerimiz açıktır buyrun sizleride aramızda görmekten onur duyarız
Aile olayı yoktur ama yinede sokakta ben şu ailedenim tarzı konuşmalar serbesttir aile yerine 7,8 kişilik ekipler mevcuttur
cartel admin karakteridir silahını satıp kendi ana karakterine geçiş yapar hiç bir kazancı yoktur kartelin
kaliteli yeni scriptler kullanıyoruz görmek isterseniz buyrun bi discorda gelin oyun içi görüntülere bakınız
Marketlerde kasa sistemi vardır
HardRp'dir OCC yasak tır
Giriş ikramiyesi vardır
Amacımız sadece güzel bir şekilde rol yapmaktır

şimdiden teşekkür ederim.
polis araçlarımız eightborn'da bulanan mustang GT vardır hepsi kaliteli araçlardır daha ekleme yapılacaktır

DF
?SYRON ROLEPLAY V2 10.08.2020 Açılacaktır. Sunucumuzun 128 kişilik kapasitesi vardır.?

?Yönetim kadrosu Deneyimli ve Tanınmış kişilerdir.?

? SUNUCUMUZ HARD RP dir. HARD EKONOMİ dir.?

? 5 ADET MODLU ARAÇ BULUNMAKTADIR HAFTALIK OLARAK DEĞİŞMEKTEDİR.?

? HIZLI WHITELİST

? DENEYİMLİ YETKİLİ EKİP

? AİLE - ÇETE ALIMLARI AÇIK

? TÜM ALIMLAR AÇIK

?GÜNCEL SCRİPTLER

? 17 + YAŞ SINIRI

?LAUNCHER İLE GİRİŞ

?HARD EKONOMİ

?HARD RP

?ETKİNLİKLER

?YÜKSEK FPS

?ÖN KAYITLAR AÇIKTIR.

?SYRON ROLEPLAY V2?

TANITIM.gif

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!