Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bir Marka Nasıl Oluşturulur ?

EymeNNNN

Üye
FT Kullanıcı
Hayırlı Cumalar, İyi Günler.

FiveM'de En Çok Bilinen İsimlerin Sunucularına Benzer Bir Sunucu Yapmak İstiyorum.. Trailerlar İzliyorum, Scriptleri İnceliyorum, Yapılan Rolleri Takip Ediyorum, Hepsi Çok İyi.

- Şimdi Gelelim Benim Konuya ;
Mesela x isminde Bir Sunucu Açtım. Sunucumun Özelliklerinin, Scriptlerinin, Rollerinin Üst Düzey Olmasını istiyorum.
Bir Marka Yapmakta denilebilir bu işe. Fakat Her Hype Yakalayıp Sunucu Açmak İstediğimde İşe PAKET Araştırmakla Başlıyorum ve " FREE " Olanlardan ( QBTOESX ) Alıp Alt Yapı Olarak Kullanabileceğim Olmadığı İçin Bir Anlık Olan Hype uçup gidiyor. Sonra da Ben Kim Sunucu Açıp Markalaştırmak Kim Diyip işi salıyorum.
Sizce Ben Bu Marka Yaratma İşine Yanlış yerden mi başlıyorum ?

NOT : Kodlama Bilgim Scriptin İçinde ki İsimleri değiştirmekten ibaret. Acaba Hatam Burda mı ? Bu mu benim Hype'ımı Alıp Götürüyor ? Önce Kodlama mı öğrensem ?

- Bir Yanlışım varsa Konu'da, Kusura Bakmayın. Açtığım ilk konu çünkü..

Merhaba
Eğer Bir Hype İstiyorsanız Diğer Sunuculardan Bir Farkınız Olması Gerekiyor Genelde 350 Sunucu Varsa 250 Aynı Scriptleri Editleyerek Kullanıyorlar Bazıları Edit Yapmadan Direk Free Paketi At Çalıştır Olarak Kullanıyor. Bu Şekilde Baktığında Hype Yaşayamıyorlar Çünkü Karşılarına Çıkan Sorunlar Olabiliyor Hile Vb. Ve Bug Vesaire Bu Şekildede Açıldıktan 3 Hafta Sonra Sunucuyu Kapatıyorlar. Size Verebileceğim Önerim İyi Bir Geliştirici Bulup Bir Marka Oluşturmak İstiyorsanız Güzel Bir Paket Ve Sunucu Oluşturmanız Umarım Açıklayıcı Olmuştur.
İyi Forumlar Dilerim...

2 sene önce ilk sunucumu 50 tl ile açmıştım Mustafa bravenin free paketini kullanarak. Bir şeye hiç bir zaman mükemmel olarak baslayamazsin. Haze de marka Türkiye roleplay de marka iş tamamen emek ve bilgiye bakıyor

Merhaba
Eğer Bir Hype İstiyorsanız Diğer Sunuculardan Bir Farkınız Olması Gerekiyor Genelde 350 Sunucu Varsa 250 Aynı Scriptleri Editleyerek Kullanıyorlar Bazıları Edit Yapmadan Direk Free Paketi At Çalıştır Olarak Kullanıyor. Bu Şekilde Baktığında Hype Yaşayamıyorlar Çünkü Karşılarına Çıkan Sorunlar Olabiliyor Hile Vb. Ve Bug Vesaire Bu Şekildede Açıldıktan 3 Hafta Sonra Sunucuyu Kapatıyorlar. Size Verebileceğim Önerim İyi Bir Geliştirici Bulup Bir Marka Oluşturmak İstiyorsanız Güzel Bir Paket Ve Sunucu Oluşturmanız Umarım Açıklayıcı Olmuştur.
İyi Forumlar Dilerim...
2 sene önce ilk sunucumu 50 tl ile açmıştım Mustafa bravenin free paketini kullanarak. Bir şeye hiç bir zaman mükemmel olarak baslayamazsin. Haze de marka Türkiye roleplay de marka iş tamamen emek ve bilgiye bakıyor

Bu Açıklamalar " Marka Kurma " Fikrimi Nasıl Yapmam Gerektiğini Birazcık Daha Detaylandırdı. TEŞEKKÜRLER.

Batuflex Marka Allah Var kanka izmir coas like karşıyaka

Konu doğru kategoriye taşınmıştır bu arada

nympes#6592

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!