Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bilgilendirme | Bişey bilmeyip developer’im diye gezen okul çocuğu.

grawiz

Üye
FT Kullanıcı
Merhabaa şimdi size Diana Roleplay’in sözde developerinin bi kaç ekran görüntüsünü paylaşıcam,
Bu konuda size demek istediğim fivem camiasında sözde developerim diyen insanlarla iş yapıcaksanız önce bi onun referanslarını araştırın sonra bu tarz insanlarla iş yapın.
Aksi taktirde hem paranıza hem zamanınıza yazık olucaktır.

Şimdi koyucağım ekran görüntülerinde bu sözde developerim diyen berat adlı kardeşimizin bi *** bilmediği zaten ortada :D

Bakın bişey bilip veya bilmemek asla suç değildir. ( Ama bişeyi bilmiyosan biliyorum diyip iş yapıp karşındaki insanı mağdur bırakıyosan ozaman yaptığın ayıptır. )

Uzatmadan ekran görüntülerini bırakıyorum 😘

( Burda admin menüsünü ss lemiş ve yardım istemiş gayet normal yani :D

( Burdaki hatayı fixleyememiş bile onada bişi demiyorum )

( Acayip bi arkadaş kendisi )

( Bakarsınız devamını ekliyorum hemen )

( Devamı geliyoo )

Buraya kadar okuyan dostlara teşekkür ederim normalde böyle bi şey asla paylaşmazdım ama bu arkadaş gibi piyasada çok özenti var paralarınızı boş insanlara kaptırmayın bunu demek istedim

son resim burada sunucuda bi b*k yapmadan para aldığını belirttiği için bu konuyu paylaşıyorum para aldığını reddetseydi bu konuyu paylaşmıcaktım kimsenin kazancı umrumda değil yukarda dediğim gibi paranızı kaptırmayın.

İyi Günler :)

kral adı sanı duyulmamış noname adamı developer olarak alırsan olacağı budur zate

kral adı sanı duyulmamış noname adamı developer olarak alırsan olacağı budur zate
Ben almadım farkındaysan sunucu beni ilgilendirmiyo ama insanların parasını boş beleş insanlara kaptırmasına yanıyorum.

+

Bu konuda düsüncelerim biraz karisik.
Bu sekilde birini ifsalaman pek etik degil, ama diger taraftan elbette birilerini de uyarmak lazim .
Aldigi ücretin ne kadar oldugunu bilmedigimizden birsey diyemicegim ama hiçbir arastirma yapmadan da para harciyanlara da diger yandan müstahak.
Fivem camiasinda (FivemTürk ü katmiyorum bile, burdakiler zaten bilindik) bu sekilde o kadar çok kisi varki benim dm konusmalarimi atsam nutkun tutulur :D

Bu arada birinin "noname" olmasi (benim gibi) birseyi ifade etmez, birini tanimadigin onun iyi bir developer olup olmadigi anlamina gelmez.
Çok taninan o kadar kisinin source koduna bakip öyle seyler gördüm ki, sanki daha dün ögrenmisler.
Herkesde bir mount-stupid* evresi var, ama kendilerini gelistirmeyi kimse istemiyor ve kimse de bu mount-stupid den dolayi yardim da kabul etmiyor.

* Mount-stupid : İnsanların çok az bilgiye sahip oldukları bir konuda kendi bilgilerine çok güvendikleri zirve noktasıdır [4]. Yeni mezun bir üniversite öğrencisinin bir işe başlar başlamaz işlere çok hâkim olacağını düşünmesi bu evreye bir örnek olarak gösterilebilir.

Abi kod hata veriyordu kodu sildim o hata fix.
Şuan farklı hatalar vermeye başladı onlarıda fixleyip geliyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!