Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Beni kimse oyuna almıyor?!?

• Konbuyu başlatan MKRM
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 1K

MKRM

Üye
FT Kullanıcı
Selam herkese,

FiveM olayını yeni keşfettim zaten gtayı çok fazla oynamadığımdan biraz geç keşfetmiş olabilirim daha çok PS4 üzerinden oynuyorum.

24 Yaşındayım ve Web/Seo danışmanlığı verdiğim bir ofisim var ancak içinde bulunduğumuz bu süreçte evden çalıştığımız için oyun oynamak istiyorum.

Fakat nedense FiveM üzerinden Serverlist'te ki hiçbir servera bağlanamıyorum Discord'dan başvuru formlarında zibilyon tane bilmediğim terim mevcut ve 200+ saat tecrübe ve isteniyor ben oyunu oynamadan nasıl FiveM tecrübesi edinebilirim ki.

Özet geçmem gerekir ise: Son çare buraya kayıt oldum belki serverına alabilecek biri çıkar diye.

merhaba yeni sunucu aciyoruz bu hafta yardimci olmak isteriz discord kullaniyorsaniz bana ulasabilirsiniz :) ????? ?#6264

Selam herkese,

FiveM olayını yeni keşfettim zaten gtayı çok fazla oynamadığımdan biraz geç keşfetmiş olabilirim daha çok PS4 üzerinden oynuyorum.

24 Yaşındayım ve Web/Seo danışmanlığı verdiğim bir ofisim var ancak içinde bulunduğumuz bu süreçte evden çalıştığımız için oyun oynamak istiyorum.

Fakat nedense FiveM üzerinden Serverlist'te ki hiçbir servera bağlanamıyorum Discord'dan başvuru formlarında zibilyon tane bilmediğim terim mevcut ve 200+ saat tecrübe ve isteniyor ben oyunu oynamadan nasıl FiveM tecrübesi edinebilirim ki.

Özet geçmem gerekir ise: Son çare buraya kayıt oldum belki serverına alabilecek biri çıkar diye.
Merhaba, Elimziden geldiğince yardımcı olabiliriz. Discord üzeriden ekleyebilirsiniz Rubones#3423

Selam herkese,

cevabima bakarsaniz seviniriz

Wessy#0849 bana discord üzerinden arkadaşlık isteği yollarsan seni sunucuma alırım.İyi geceler.

Merhabalar +30 Oyuncumuz İle sadece yaş sınırlı sunucumuz var eğer rol bilginiz yoksa özel olarak biz rol eğitimi veriyoruz Discordumuza Beklerim

Türkiye işte abi ne beklersin :) başımdan geçen olayı anlatayım;

Yeni başlamıştım 30-40 saat Fivem saatim vardı. Bir sunucuyu duyduk, beğendik, yetkililer 300 saat aşağısını almadıklarını söyledi :D
e dedim hani almazsanız 300 saat olamam zaten alırsanız olabilirim ancak :D kardeş bizde değil başkasında oyna 300 saat yap öyle gel dediler bakar mısın muhabbete :D neyse aradan bir süre geçti 600 saat oldu Fivem hesabım gittim makarasına tekrar tabi tanımadılar doğal olarak :D
kardeş dedim sınır kaç 300 dedi, 600 saat var yeterli mi? dedim, tamam kanka sana whitelist verdim istediğin zaman oynayabilirsin dedi :D e dedim hani rol bilgisi, terimler falan? kanka 600 saat var sormaya gerek bile yok dedi mesela :D

Akıncı RolePlay Olarak 50 modlu aracımız Lspd Ems Lssd Aile alımlarımız açık Yetkili Alımlarımız açık İlk 1 ay kolaylık sağlanması için Non Wh ile açıldık Giriş İkramiyesi almak için Dc sunucumuza kayıt yaptırınız

Son düzenleme:
Alora RP +80FPS +20Modlu Araç +Güncel Screptler +Sorunsuz Market,Banka,Kuyumcu Soygunu +Sorunsuz Araç Parçalama Sistemi +Whitlest Meslekler +Sorunsuz İllegal Meslekler Başvuruya Açık Kurumlar (Ekip Olarak Gelenlere Direkt Verilir.) LSPD EMS LSSD Çeteler (En az 3 Kişilik Ekiblere Verilir.) Growe Ballas Vagos Lost MC Bize Burdan Ulaşabilirsiniz

Gelin Yardımcı Olalım Kapımız Herkese Açık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!