Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Beleş Paketi 300 Tl`ye Satıyorum Beyler Bi Bakarsınız ! ab00

Hidra78

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar. Bügün Whoop1us#2154 Abimin ( Ereen Erenyavuza Adlı Arkadaşın Paylaştıgı Paketi Ve Bir Çok Daha Paketi Ücretli Satan Bir Birom

Bu Konuyu Açma Sebibim Arkadaşın Saçma Salak Şeyler Yapııp Ücretsiz Paketi Ücretli Paylaşarak Kendisini Bir Şey Sanmasıdır

( arkadaşıma yazdıgı yazı x:D )

48058 48052 Whoop`un Paylaştıgı Görseller
48053 48054

48055 İnfinty Paket Beyler Net 200-300 çeker no problemss x:D
48056 48057

ab00

48059 :Xd

satın almak istiyorum

Haha senin gibi bozuk paket satıyorum FBI'ın paketini satıyorum yazmışsın Aquar1us diye biri var fbinin dcsinde bide sonra benim dcye vak ilk başta paket satarken developerım sonra ben sadece paket satarım developer değilim demiyorum sonuna kadar paketi kişiye özel editliyorum senin gibiler anca konuşur.

Haha senin gibi bozuk paket satıyorum FBI'ın paketini satıyorum yazmışsın Aquar1us diye biri var fbinin dcsinde bide sonra benim dcye vak ilk başta paket satarken developerım sonra ben sadece paket satarım developer değilim demiyorum sonuna kadar paketi kişiye özel editliyorum senin gibiler anca konuşur.
TM

Evet

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    454.5 KB · Görüntüleme: 32
Şu paket 40kisi kaldırsın taksim meydanında çıplak gezerim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!