Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Bedava Pvp Paketi

ErdemGoren

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Arkdaşlar Fivemtürk de Bir Konu Üzerinde Fre Paylaşılan bir Pvp Alt Yapısı Üzerinden Bir Paket Yaptım Ve Sizler İle Paylaşmak İstedim Umarım İşinize Yarar

Amd Ryzen 5 1600x İşlemci ve RX570 Ekran Kartı İle Aldığım Resmon Değeri 1.9 dur.

Ayrietten Paketin Yapım Aşamasında Bana Yardımcı Olan @Resull e Teşekkürlerimi İletirim.

Paketin İçindekiler

Bir Kaç Zevk İçin Yüklenmiş Modlu Araç
Audi a6
Yamaha Motor
BMW Motor

Loglar
Kil Log + Report Logu Mevcuttur.

Silahlar

63546

Araçlar
63547

Doktor
63548

Motel MLO
63549

63550

Hud
63551

Araç Hudu Da Mevcut Lakin Resmini Çekmedim

+ Olarak Sunucu İçinde F3 Menü Bulunmaktadır

Animasyonlar ve Araç İşlemleri Mevcuttur ( Bagaj Açma Kapı Açma vb.)

Diğer Pvp Sunucuları Gibi Tuş Atamlarının Çoğu Aynı

Kil Hudu var Lakin Key Olmadan Çalışmıyor Paketin İçinde Mevcuttur Dosya adı : lspvp-hud

M3 Admin Kuruludur Pakette Sorunsuz Çalışmaktadır.

Bir Kaç Ufak Eksiklikler var Örneğin Boş Bırakılan Araçların Silinmemsi Bunlarıda Siz Halledersiniz Artık :D

İndirme Linki :

Son düzenleme:
nays

Kullanılır +rep

Sanki benim paylaştığım pakete iki üç log ekleyip paylaşmışsın. Ğ
63730
Bunu Belirtim saten eklediklerim de Yazim İstersen Silahların Hasarları İle Oynandı , Araç Spawn da Değişiklikler yapıldı Araçlar peş peşe çıkartırılabiliyor idi. , bazı eşyaların kullanma süreleri azaltıldı , Kil Hud Eklendi. Bazı Yeni Silahlar Eklendi , Silah Mermilerini Sınırsız Yapma Ölünce Araç Oto Silme VB. Eklemeler Yapıldı saten Paketin Fre Paylaşıldığını ve Fivemtürk Üzerinde Bulunduğunu Yazmışım Seni Etiketlemeyi Unutmuşum Kusura Bakma.

Ekli dosyayı görüntüle 63730
Bunu Belirtim saten eklediklerim de Yazim İstersen Silahların Hasarları İle Oynandı , Araç Spawn da Değişiklikler yapıldı Araçlar peş peşe çıkartırılabiliyor idi. , bazı eşyaların kullanma süreleri azaltıldı , Kil Hud Eklendi. Bazı Yeni Silahlar Eklendi , Silah Mermilerini Sınırsız Yapma Ölünce Araç Oto Silme VB. Eklemeler Yapıldı saten Paketin Fre Paylaşıldığını ve Fivemtürk Üzerinde Bulunduğunu Yazmışım Seni Etiketlemeyi Unutmuşum Kusura Bakma.
Çok zor oldu galiba yazmak

link güncel değil hocam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!