Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

bazq'yu nasıl tanırsınız

• Konbuyu başlatan bazq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 49
  • Görüntüleme 3K
tanışalı pek olmuyor ama az süre olsa bile ısındığım sevdiğim bir insan ?

1.5 Yıldır Bu Alemdeyim O Editlediğin hastanenin Kapılarını Açmanı Bekledim Aylarca :D Son Zamanlarda Bir Aksiyon Beklemekteyim

Kapı kapı dolaşma vakti bitmiştir. Yazhanecilik bitmiştir. Bu saatten sonra kendi kapımıza hakim olacağız... İt'de uğrar, çakal'da uğrar, aslan'da uğrar.. İt'e it gibi çakal'a çakal gibi aslan'a aslan gibi davranacağız.

selam agalar aynı konuyu kaves hakkında gördüm merak ettim , uzun süredir fivem topluluklarında tanınıyorum ve rol üstleniyorum. iyi veya kötü tanıdığınız yanlarımı söylerseniz eleştiri olarak alıp kendimi düzeltmeye çalışacağım ^ω^
Düzeltmelik birşeyin yok iyisin iyi

genshin impact dostum, yardımsever, seviyom seni bazq

Fivem launcher'a ilk başladığımda bana çok yardımcı olmuştu ve map sorduğum zaman hemen dönüyordu genel olarak bakılırsa gerçekten iyi bir insan

Açıkçası konu ile ilk defa gördüm fakat tanımak isterim :)

Yeşil Bir Kobra,House of Wisdom Komutanı, Lise Öğrencisi, Bir Ankara Beyfendisi, Genç Bir Vampir,%100 Türk, Among Us'ın Son Kalesi,Shitpost sevdalısı.

bizim gözümüzde çok sevgili bazq tam olarak bu tabirlere uyuyor
Evinde 3-4 kilo tütün bulundurur, sigarasını kendisi sarar. Çim gibi saçlarıyla alemleri alemlere katar çok yakışılıdır. Tek sorunum 50 liraya SH chain yapacaktı ama yapmadı. Onun dışında kral adamdır. Nopixel ile çalışmıştır.
bu 2 yorum beni yeterince tanımlıyor dostum,
ekstradan bazq ve kadim dostu sessiz olarak stateprison efsanesine , ki bizce bir efsane , hostluk yapmaktayız

selam agalar aynı konuyu kaves hakkında gördüm merak ettim , uzun süredir fivem topluluklarında tanınıyorum ve rol üstleniyorum. iyi veya kötü tanıdığınız yanlarımı söylerseniz eleştiri olarak alıp kendimi düzeltmeye çalışacağım ^ω^
Ekmeği güzel yiyor

bir ara gecenin bir saatinde yaptığı bir mlo hakkında soru sormuştum ve hemen cevapladı vesselam kral adamsın +rep

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!