Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

BAN

pcburak

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle meraba adım burak 33 yaşındayım fivem oynuyorum bir kaç gün önce bi sunucuya bağlandım ve sunucu sahibiyle kiralayan arasında sıkıntı olmuş herkes sunucudan çıkartıldı başka sunucuya girdiğimde ban ekranını gördüm ama pc de ne bir hile var nede yanlış yapılan bişi var bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek biri var mı

DF

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-09 at 09.52.14.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-09 at 09.52.14.jpeg
    178.4 KB · Görüntüleme: 55
Fivem size Otomatik ban atmış kaldırabileceğiniz bişey değil maalsef 11 gün beklemek durumundasınız ve fivem in discord sunucusuna gitmenizide önermem neden? genellikle hileci diyip perma atıyorlar

DF
Öncelikle meraba adım burak 33 yaşındayım fivem oynuyorum bir kaç gün önce bi sunucuya bağlandım ve sunucu sahibiyle kiralayan arasında sıkıntı olmuş herkes sunucudan çıkartıldı başka sunucuya girdiğimde ban ekranını gördüm ama pc de ne bir hile var nede yanlış yapılan bişi var bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek biri var mı
Fivemden GLOBAL Ban yemişsin sanırım pek yapabilecek birşey yok oradada yazdığı gibi ban-report kısmından rapor edebilirsin veya 11 gün kader mahkumu olarak bekleyeceksin

DF
ama pc'de hiç bir şekilde hile yok sebebsizce bir ban bu bunuda rapor ettim tabi peki bu şikayet üzerine olabilir mi

DF
Fivem size Otomatik ban atmış kaldırabileceğiniz bişey değil maalsef 11 gün beklemek durumundasınız ve fivem in discord sunucusuna gitmenizide önermem neden? genellikle hileci diyip perma atıyorlar

bunun çözümü yokmu peki araştırsınlar baksınlar vs

DF
Hangi sunucu da oldu bu ban sorunu?

vatanrp diye bi sunucu vardı ona baglandık sonra sunucu sahibi ile kiralayan arasında sıkıntı olmuş sonra herkes çıkartıldı sunucudan bi arkadaşımda diyor ki daha önce oynayıp çıktıgın sunucu seni şikayet etmiş olabilir dedi

DF
vatanrp diye bi sunucu vardı ona baglandık sonra sunucu sahibi ile kiralayan arasında sıkıntı olmuş sonra herkes çıkartıldı sunucudan bi arkadaşımda diyor ki daha önce oynayıp çıktıgın sunucu seni şikayet etmiş olabilir dedi
peki başka banlanan varmı

DF
Öncelikle ban sorunu sunucu ile sunucu kiralayan arasında çıkan bir problemden dolayı olmaz. FiveM ban sistemi biraz değişik çalışıyor olabilir geçenlerde bir arkadaşım da sunucusuna giren kişilerin ban yediğini söyledi bu durum FiveM ile alakalı. Çözüm olarak beklemekten başka çareniz yok çünkü FiveM ban temyizi hakkında ki destek taleplerine bakmıyor bildiğim kadarıyla.

DF
arkadaş doğru söylüyor ayrıca şikayetle ban atılsa Tr de Oyuncu kalmaz

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!