Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum Ballas Gang Ekip üyesi arıyoruz

AquaVRP

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
Katılım
1 yıl 11 ay 5 gün
Mesajlar
15
Merhaba amigolar,
Çetemizdeki insanlar arasında kendinizi farklı hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Oldukça cana yakın ama roldeykende role uygunuzdur bu yüzden böyle arkadaşlar arıyoruz.
Kendinizi uygun görüyorsanız her zaman bekleriz.

biraz çetemizden bahsedelim:

artworks-NioetsXsGvSrvVxA-Vmdljw-t500x500 (1).jpg

Aileye giren herkese ilk başta silah sopa benzeri silahlar verilir (planlı bir çatışmaya giderken bu durum değişebilir) ileriki zamanlarda silahınız verilir. Çete patronlarıyla rahat rahat iletişim kurabilirsiniz. Çete patronları size aslağ bir şeye zorunlu bırakmaz (Bu gün her gün burda olmak zorunda misali) ama çete üyelerinin gelemeyeceğinden haber vermesini talep ediyoruz. Eğer haber veremeyeceği bir durumdaysanız sonraki gün size neden gelmedin dün nerdeydin gibi sorular sorulmaz (uzun süre gelemeyecekseniz eğer haber verebilecekseniz haber vermenizi rica ediyoruz). Gelmek istemiyorsanız bir günde kendime ayırmak istiyorum farklı sunucularda farklı oyunlar gezmek tozmak istiyorum diyorsanızda haber verip bu gün gelemeyeceğim misali bir mesaj veya sizden üst birine söylemeniz yeterlidir veya geri döndüğünüzde söyleyebilirsiniz.

not: Yeni üyelere her zaman açığız ben role uygun değilim felan diyip gelmemezlik yapmayın asla size kaba davranıp sen güzel rol yapamıyorsun bu sunucuya layık değilsin misali şeyler söylemeyiz istediğiniz zaman discord sunucumuza gelip bilgi alabilirsiniz.

Linkler:


Çetemizin discordu:
+rep
 
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!