Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Balıkçılık Mesleğine LİMİT Koymak

AEK1834

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba,

Job olarak değil de normal her insanın olta ve yemi varsa hobi olarak yapabileceği bir balık sistemi istiyorum.ygx_fishing denedim fakat bu scriptte limit vb. de koyamadım.Balığa günlük limit koyabileceğim ve ayrıca hoş bir script mevcut mudur ? Lütfen Yardımcı olursanız sevinirim.

Limitli esx_jobs'un kodlarını kullanarak yapabilirsin. Tek yapacağın balık tutma kısmına aynı kodları eklemek ve tablo kısmındaki limti kısmını baliklimiti gibi bir şey yapmak.

Limitli esx_jobs'un kodlarını kullanarak yapabilirsin. Tek yapacağın balık tutma kısmına aynı kodları eklemek ve tablo kısmındaki limti kısmını baliklimiti gibi bir şey yapmak.
Vallahi ustam 30 dakika bir baktım kodlara cidden denedim restart atmaktan denemekten parmaklarım yoruldu.Senden ricam güzelce bu konuyu açabilir misin ? yani nasıl bir şey eklemem veya çıkarmam gerekiyor.Data'ya ekstra tablo açarım ama scriptin içinde nereye ne yazcağım bu konu hakkında cidden güzelce anlatım sunarsan ve kodları paylaşırsan sevinirim.

Hangi eklentiye entegre etmeye çalışıyosun

işkurdan çıkarman için jobs kısmından 1 yapman lazım

U
Hangi eklentiye entegre etmeye çalışıyosun
Valla ustam esx_advanced fishing HARİİÇ hepsi olur .Ygx fishing ya da esx_fishing scriptleri uygun gibi görünüyor.Hangisine ekleyebiliriz ? Ya da elinizde mevcut mu entegreli hali rica etsem paylaşma şansınız mevcut mu ?

hayır elimde hiç bi balık tutma eklentisi yok ama gönderirsen bi dosya eklemeye denerim çalışırsa gönderirim

+1 BALIKCILIK HOBİ MESLEGINE NASIL LIMIT KOYABİLİRİZ . . .

+1

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!