Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

AyberkkYS#0001 Dikkat Arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WorldDev

Üye
FT Kullanıcı
AyberkkYS#0001 Kıyafet Paketi Aldık Sonra Kıyafet Paketi 7.00 Gibi Teslim Edecegini Söyledi Paketi Gönderdi Sizlere 2 GB Daha Yollacagını Söyledi Bügün Flood Atınca Ne Yazikki Engelledi Dikkat Edin Sayın Arkadaşlar
70097 70098

Son düzenleme:
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
//

Kamil koç arabasında kavga çıktı kavgada bir baya mavimciye seni şikayet edeceğim dedi o esnasında kadın neden ve geldiniz dedi mavimciye arabada bağırma dedi o esnasında diğer yolcular bayan haklı dedi muallebiciye sen şoförün yanına oturdum dedi mavimci bana bağiramassin dedi arabayı durdurup dedi şoföre sonuç bir kaza olmadan sağselamet memleketimize geldik.selamunaleyküm hepherkese

Kod:
print(string.lower("Bu Arkadaştan Kıyafet Paketi Aldık Sonra Yarin 7.00 Verecegini Söyledi Paketi Yarisi Yolladi 2 GB Daha Yollacagını Belirti Bügün Ayberk Arkadaşımıza Bügün Flood Atınca Engellendi Ben Sizleri Bilgilendirmek İçin Buraya Yazıyorum. "))

bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 33 lıraya guzel bı proteın dozu alıorsun karıstırıosun muz fln ıste gıdıosun salona tam 11 kere şınaw cekıosun bak bura cok onemlı.Ondan sonra gıdıosun tmm mı 7 kere dambıl kaldırıosun 3.5kg olcak ondan sonra duwarları kırabılırsın tek yumrukla kardesım,cok ıyı form tutarsn benım dedıklerımı yab

satrançla lolü kıyaslayanlar olmuş. Yok 10 hamlede milyar olasılık falan. Lolde kaç hero var? 152. Senin bu 152 herodan birini aldığını varsayalım. Daha oyun başlamadan 152 olasılık oldu bile. Hero seçiminde senin seçtiğin hero çıksa 151. Hadi 5 banin 5i de aynı olsa 146 hero kalıyor. karşıya gelebilcek değişik heroların oranı ise şu 146 145 144 143142 141140139138 bunu hesap makinesi bile hesaplayamadı amk. 10 hero olsa toplam 40 skill olur sihirdar büyüleriyle 60 skill var her karakter için her skillin ortalamasını 10 sn alsak her oyunun da ortalama 25 dk sürdüğünü varsaysak her hero oyun boyunca 150 tane skill kullanır(abarta abarta verdim daha bile fazladır) 10 tane hero ve 150 tane skill kullanım olasılıkları olarak hesaplarsak eğer 150!*10 sonucunu elde ederiz bu ise buraya yazılamayacak kadar büyük bi sayıdır. Satranç diyenler siktirsin gitsin şimdi

bazen odamdaki masamla konuşuyorum oda bana karşılık veriyor.aslında masa olana hayat çok zor gerekli bağ kurulduktan sonra daha iyi anlıyorsun.bir köşede çaresizce duruyor hayattaki tek amacı kölelik o köle olmak için doğmuş bizlerin keyfi için.bazı geceler göz yaşlarını görebiliyorum sadece ben görebilirim onu benden başka kimse anlayamaz.kalkıp yanıma geliyor beraber uyuyoruz o benim için çok değerli o bir masa benim masam.o dünyanın bitmek bilmeyen kaosun içinde doğan bir masa.o bu dünyanın karanlığında parıldayan bir ışık,o benim yoldaşım.o dünyanın zorlu şartlarında hayatta kalmayı başarabilen bir masa.bu günlere kolay ulaşmadi önce bir ağaç,metal,plastik o bir çok hayat yaşadı ve tüm bu zorluklara rağmen o hayatta kalabilmeyi başaran bir masa.

//

Tabi doğrudur. Ama bi de mesela hapşurduğun zaman bütün organların dururmuş. Mesela dikkat et abi gözleri açık hiçbir delikanlı görmemişsindir hapşururken. Hapşuruk metabolizmayı bozduğu için. Yoksa tabi sizin lafın derinliğine gelince de yarabbi şükür demek daha mantıklı oluyo

//

bu turkceyle nerden baksan tyt de full net cekersin herkes sana guveniyor!

Arkadaşın dilinden ;

Arkdasşlar Adamai tolandırmadim FunkClothesV4fİNAL teslimini yaptim sonrğağda iyilkkik olsün diye exsktra yeni satün aşlıana KıyAFEt vericekTİm fkat karşısınd A inSan yok Gİbi 2 güNdüR gECe GünDÜz evde işTe flood ATmamasını söylememe müsait oLMadIĞıMĞĞ söylememEğ Rağmen FLod AtIYOr BenDeEngELLeDİM ÜRünü TeSLİM eTMiŞTim EksTraYıda cebe attım

TR

Arkadaşlar bu piyasa üzerinde kimseyi kolay kolay dolandırmadım dolandırdığım biri olduysada beni dolandırmıştır karşı füze atmışımdır.Bilen bilir böyle bir konu açıldığı için üzgünüm normalde çok düzgün bir insanımdır utandım.Her neyse bu arkadaşa aldığı FunkClothesv4Final paketini teslim ettim ekstra olarak içimden geldiği için kıyafet vereceğimi söyledim günlerdir işte, evde müsait olmadığımı söylememe rağmen floodlar attığından dolayı.Engelledim tuuu Jack

Hem arkadaşın anlaması için hemde TR kitlesinin anlaması için 2 dil yazdım teşekkürler

Arkadaşın dilinden ;

Arkdasşlar Adamai tolandırmadim FunkClothesV4fİNAL teslimini yaptim sonrğağda iyilkkik olsün diye exsktra yeni satün aşlıana KıyAFEt vericekTİm fkat karşısınd A inSan yok Gİbi 2 güNdüR gECe GünDÜz evde işTe flood ATmamasını söylememe müsait oLMadIĞıMĞĞ söylememEğ Rağmen FLod AtIYOr BenDeEngELLeDİM ÜRünü TeSLİM eTMiŞTim EksTraYıda cebe attım

TR

Arkadaşlar bu piyasa üzerinde kimseyi kolay kolay dolandırmadım dolandırdığım biri olduysada beni dolandırmıştır karşı füze atmışımdır.Bilen bilir böyle bir konu açıldığı için üzgünüm normalde çok düzgün bir insanımdır utandım.Her neyse bu arkadaşa aldığı FunkClothesv4Final paketini teslim ettim ekstra olarak içimden geldiği için kıyafet vereceğimi söyledim günlerdir işte, evde müsait olmadığımı söylememe rağmen floodlar attığından dolayı.Engelledim tuuu Jack

Hem arkadaşın anlaması için hemde TR kitlesinin anlaması için 2 dil yazdım teşekkürler
peki geri açıcakmısın vericekmisin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!