Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

AYAKLANMA

• Konbuyu başlatan ADEZTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 699

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
Dün Ankara'da bı türk genci bıçaklandiktan sonra ortalik karıştı. Şuan tüm Suriyeli dükkanları yağmalaniyor. Ne düşünüyorsunuz ?

Olması gereken olmuş

yüz verdik tepemize bindiler bu kadarı fazla​

Aslında konuyla alakalı çok fazla söylenicek söz var, ama ne yazıkki türkiyede artık ağzını açmak , özgürce kendini ifade etmek çok zor. Bu konuyla ilgili benim şahsi fikrim bizim canlarımıza bıcak çekebilen hatta öldürmeye teşebbüs edip bunu başarabilen suriyeli vatandaşlar gidip vatanlarında gururlarıyla onurlarıyla şehit olabilirlermiş. Malesef bizim gençlerimiz devletimizin kısıtlamalarıyla bu kadar sessiz kalıyor , bu kadar duyarsız kalıyor.. Hatırlasanıza ben 29 yaşındayım eskiden mahallemizde abilerimiz vardı mahalle köşelerinde takılan hani bizim elimizde sigara gördüğünde 2 tane tokat atıp hadi eve koçum diyen. İşte bizleri birbirimizden ayırarak , aramıza mesafe koyarak sokak kültürümüzden uzaklaştırdılar. Eskiden mahallemizdeki kızın erkek arkadaşı bile 10 kere düşünerek mahalleye girerdi , aslında korkacak birşey yok ama çekinmek o mahallenin ağırlığını bilmek hissetmek başka bişeydir. Ülkemizde bu vatandaşlara çok rahatlık sağlandığı için durumda görüldüğü gibi g*tleri başları ayrı oynuyor. Tutuklayıp hapise atıp onları orda beslemek yerine s*ktir et gönder memleketlerine savaşsınlar. Benim askerim polisim bunlar için şehit olunca malesef ki gözlerim dolu dolu oluyor.

Dedim ya anlatmaya satırlar yetmez. Her ne kadar iyi olurlarsa olsunlar , kötü olurlarsa olsunlar ait oldukları yer ülkemiz değil.

Umarım artık bir çözüm bulunur.

Abd amacı o i savaş çıkarmak milletimiz bunu görmüyor bu hükümet basta olduktan sonra ne yazıkki son kaçınılmaz 2023 de sessizce bunu gönderip yerine daha akıllı biri gelirse bu sorunu çözer

Kanka bekleyin daha bunlar hiçbişey yakında çinlilerde geliyor, ülkeyi karıştıracaklar sedat peker zaten belirtmişti

ARINMA GECESİ
SONSUZA KADAR İLK HEDEFİM RY

Abd amacı o i savaş çıkarmak milletimiz bunu görmüyor bu hükümet basta olduktan sonra ne yazıkki son kaçınılmaz 2023 de sessizce bunu gönderip yerine daha akıllı biri gelirse bu sorunu çözer
şu adamı takip edin reis bu adamın söylediği şeylerin hepsi şimdiye kadar doğru çıktı afganlar gelcek dedi geldi yakında çinlilerin geleceğini söylüyor

Son düzenleme:
kendi vatandaşlarını düşünmeyip başka ülkeleri düşünen bize kuruş koklatmayıp başka yerlere bu zamanlarda bile 30 milyon veren biri olduğu için başımızda bu isyanlarımız boşa...

Keşke Polat Alemdar cumhurbaşkanı olsa

ayak yalama diye okudum sonuç:hiçbirşey

Dün Ankara'da bı türk genci bıçaklandiktan sonra ortalik karıştı. Şuan tüm Suriyeli dükkanları yağmalaniyor. Ne düşünüyorsunuz ?
Sözde din kardeşlerimiz "SESSİZ İŞGALE DUR DE!"

Web sitemiz BTK.gov.tr onaylı yer sağlayıcı bir sitedir. Yazdıklarınız düzenli olarak btk tarafından kontrol edilir o yüzden hakaret & küfür tarzı yazılarınızdan tamamen siz meshul tutulursunuz bilginize.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!