Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Awaiting Scirpt Hatasında kalıyorum

kayn1

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.xtanbulweb.com
Discord
Kubilay#3434
Merhaba arkadaşlar sunucuya girerken saatlerce Awaiting script bu şekilde kalıyor ekranım ilerleyemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz sadece ben değil başka kişilerde aynı hatayı alıyor. Daha önce forumda aynı şekilde konu açılmış ama çözülmemiş yardımcı olabilirmisiniz lütfen. Discord Kubilay#3434

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    81.9 KB · Görüntüleme: 143
Merhaba,

Konu Katagorisi Tarafımca Değiştirilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

en son arkadaştan aldığım ekran görüntüsü. her hangi bir hata vermiyor ama sunucuya bağlanamıyor

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    830.3 KB · Görüntüleme: 43
Herhangiş bir hata veya belirti yoksa tek tek scriptler stoplayarak sorunu çözebilirsiniz. Size tavsiyem son eklediğiniz scriptleri stoplayarak bu işe başlamanız

en son arkadaştan aldığım ekran görüntüsü. her hangi bir hata vermiyor ama sunucuya bağlanamıyor
Bu hata şu yüzden olabilir: Sunucuya restart atmadan önce kendinize bir eşya verdiniz fakat daha sonra onu datadan sildiniz. Böyle buga giriyor ve burda kalabiliyor. Datadan sunucuya veya kendinize wipe atabilirsiniz.

Sorunun çözümünü sunucuyu kapatarak hallettik en etkili çözüm yöntemi bu oldu arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!