Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ate-balıkağı

atewlsn

Üye
FT Kullanıcı
  1. Scriptimiz bir balık ağı noktası scriptidir ve belirlenen alanlara balık ağı noktaları yerleştirmenizi sağlar. Ancak, balık ağı noktasının yerleştirilebilmesi için alanda su olması gerekmektedir. Su olmadığı durumda balık ağı noktası yerleştirilmeyecektir. Bununla birlikte, bu özelliği config dosyasından açıp kapatabilirsiniz. balık ağı noktası ayrıca zamanla öğeleri biriktirme özelliğine sahiptir ve öğelerin birikme hızını ayarlayabilirsiniz. Varsayılan olarak, her turda 10 balık eklenir, ancak config dosyasında eklenmesini istediğiniz balık sayısını ayarlayabilirsiniz. balık ağı noktasından elde edilebilecek öğeleri de config dosyasında şans oranlarını yapılandırarak özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, balık ağı alanına bir blip eklemenizi sağlayan bir özellik de ekledik. Sağlanan config dosyasını kullanarak balık ağı noktası için kolayca bir blip kurabilirsiniz. Umarız balık ağı noktası scriptimizi kullanmaktan keyif alır ve harika bir balık ağı deneyimi yaşarsınız!

2. Zamanında satmak için yapmıştım çok üşendim tebex hesabı açmaya paylaştım
    Çalışması için npfishnet prop'u lazım onuda np-misc indirerek bulabilirsiniz herşeyi config edilebilir hızı saniyesi ne bir döngüde ne kadar vereceği gibi şans oranları sans yazan yerler zone yapabilcekleri yerler öyle diyeyim hayırlı kullanışlar
  3. config.PNG

1. Scriptimiz bir balık ağı noktası scriptidir ve belirlenen alanlara balık ağı noktaları yerleştirmenizi sağlar. Ancak, balık ağı noktasının yerleştirilebilmesi için alanda su olması gerekmektedir. Su olmadığı durumda balık ağı noktası yerleştirilmeyecektir. Bununla birlikte, bu özelliği config dosyasından açıp kapatabilirsiniz. balık ağı noktası ayrıca zamanla öğeleri biriktirme özelliğine sahiptir ve öğelerin birikme hızını ayarlayabilirsiniz. Varsayılan olarak, her turda 10 balık eklenir, ancak config dosyasında eklenmesini istediğiniz balık sayısını ayarlayabilirsiniz. balık ağı noktasından elde edilebilecek öğeleri de config dosyasında şans oranlarını yapılandırarak özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, balık ağı alanına bir blip eklemenizi sağlayan bir özellik de ekledik. Sağlanan config dosyasını kullanarak balık ağı noktası için kolayca bir blip kurabilirsiniz. Umarız balık ağı noktası scriptimizi kullanmaktan keyif alır ve harika bir balık ağı deneyimi yaşarsınız!

2. Zamanında satmak için yapmıştım çok üşendim tebex hesabı açmaya paylaştım
    Çalışması için npfishnet prop'u lazım onuda np-misc indirerek bulabilirsiniz herşeyi config edilebilir hızı saniyesi ne bir döngüde ne kadar vereceği gibi şans oranları sans yazan yerler zone yapabilcekleri yerler öyle diyeyim hayırlı kullanışlar
  3. Ekli dosyayı görüntüle 88933
Eline saglik güzel paylasim ama galiba RastgeleItemGetir() de bir sorun var.
rastgeleNumara 124 gelip gecerliSans 3 gelince ne oluyor ?

biriken baliklari neden serversidede topladin, 2 kisi kurarsa balik sayilari bozulur

Denemeye gerek varmi ?

if 124 <= 3 then
-- buraya zaten girmeyecek o yüzden balik da vermez... hatta en büyük sans diye girdigi 100 ü de vermez..
end

Sormamdaki amaç kendi yazdigi scripti anlamismi diyeydi ama arkadas büyük ihtimal buradaki %90 i gibi yazar ama okur degil ...

1695856311274.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap