Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Arkadaşlarımla Sunucu Arıyorum

Eronyss

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Lynch#0934
Arkadaşlarımla sunucu arıyoruz. Toplam 9 kişiyiz, yaşlarımız 18 ve 18 üstü. Sosyal rolün bolca döndüğü, illegalin de dozunda yapıldığı, scriptlerinin yeterli olduğu, hard veya arcade bir sunucu arıyoruz. Madde X gibi aktiviteler olması önceliğimiz. Aile-kartel gibi kavramlar olmazsa sevinirim. Sunucunun 40-50 ve üstü çekmesi yeterli olacaktır.

Vegas City yönetim ekibi çeşitli roleplay platformlarında rol yapmış, deneyim kazanmış ve son olarak aradığımız kaliteli ve gerçekçi rol ortamını sizlere sunmak için çabalayan bir ekiptir. Her ne kadar klasik bir açıklama gibi olsa da günümüzde bulunan sözde "roleplay" sunucularından farklı kural ve politikalar ile karşınızdayız. Sunucu politikaları ilk bakışta zorlayıcı gözükse de yapılan her şey, koyulan her kural insanların kaliteli bir rol deneyimi yaşaması için yapılmış şeylerdir. Raconsal, Mafya, Baron tarzı çöp rollerin olmadığı ve sadece kendi hayal dünyamızdaki oluşturduğunuz karakteriniz ile sizleri baş başa bırakıyoruz. - EDRP V3 PAKETİ - YÜKSEK FPS VE KALİTELİ OYNANIŞ - BİRBİRİNE BAĞLI İLLEGAL VE LEGAL MANTIĞI - BÜŞ 2022 KIYAFET PAKETİ - GERÇEKTEN MAXİMUM FPS - OPTİMİZE SİSTEMLER - ILLEGAL YEMİN SİSTEMİ - YARIŞ VE DAHA BIR ÇOK SİSTEM Eğer daha fazla bilgi almak ve sunucumuza kayıt olmak isterseniz discord;

Öncelikle sunucumuz ''Arcade Roleplay'' kurallarını baz alan bir roleplay sunucusudur. Baron, aile, kartel, çete gibi rollere sunucumuzda izin yoktur. ''Her illegal bir bireydir'' mantığıyla hareket edip, kendi aranızda bu grubu ifşa etmeden, bir illegal ekip oluşturabilirsiniz. Diğer sunuculardan farklı şekilde parayla satın alabileceğiniz şeyler tamamen belirli. 2-3 hafta emeğinizin önüne sizden sonra gelen bir oyuncu ''donate'' adı altında bir anda sizden öne geçemez. Sunucumuzda bulunan paket sayesinde istediğiniz rolü me ve do'lara gerek kalmadan canlandırabiliyorsunuz. 10'dan fazla kendi aralarında da çeşitlere dağılan soygunlar ve 12'den fazla kendi arasında aynı şekilde çeşitlenen işlerle birlikte sıkılmadan istediğiniz şekilde ister illegal, ister legal karakterinizi uzun soluklu bir şekilde canlandırabilirsiniz. Tanıtım dikkatinizi çektiyse, Discord sunucumuz üzerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz;
Aklınıza takılan soruları veya sunucuya katılırken bir sorun yaşarsanız, RENZOUKENN#0001 adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hardsal rolmü yoksa arcadesel rol mü?

║ - +90 FPS
║-7/24 İlgili Yönetim Ekibi.
║-Yüksek düzeyde yardım kadrosu!
║-Saygıya önem gösteren destek kadromuz!
║-Seçkin üye alımları!
║-Yeni deneyim!
║-Daha Önce Görmediğiniz Scriptler
║-Gelişmiş şehir sistemi!
║-Kaliteli ve Kurallı Roleplay Ortamı
║-Sunucumuz’da İllegal Oluşumlara Ve Legal Oluşumlara Büyük Ölçüde Önem.
║-Aile Ve Çetelere Özel Malikane Ve Hoodlar
║-Çetelere Özel Bandana Savaşı (GANGWAR)
║-Çetelere Özel Gelişmiş TACO Script
║-Donate Paketler
║-Birbirinden Güzel Legal Meslekler
║- Gerçekçi Silah Scripti -
║-Kaliteli Ses Efektleri
║-Gelişmiş Scriptli İşletmeler
║-Markalı Kıyafet VE Çantalar
║-Dlc+Modlu Araçlar
║-Kalitenin Son Noktasına Ulaşın.
║ ► Bize Katılmak İstiyorsan Davet Kodumuz :

:sarate:
VEXRP
:sarate:
:mavitik:
+17 Yaş kitlesi.
+300 saat tecrübeli oyuncular.
Sosyal Rol imkanı.
AdezV5 Paket kullanmaktayız.
ARCADE SUNUCU - Hard'ın bir tık altı - Hard ekonomi.
Oyun içi para ile Malikane imkanı.
Her Hafta 2 Etkinlik yapılmaktadır.
7/24 Aktif yetkili ekibimiz bir ticket uzağınızda.
Birbirinden Farklı Legal & İllegal Meslekler
Gelişmiş market, banka, kuyumcu sitemleri.
Gelişmiş Polis ve Ems sistemleri. ( Daha önce rastlamadığınız bodycam ve depo özelliği Pd için geçerlidir)
2.El araç alım satım rol içerisindedir
Galeri araç test etme sistemi, ( Oyun parası ile özel plaka sistemi galeri içinden)
Topluluk, Çete, alımlarımız mevcuttur.
Ems, Lspd, Lssd, Adalet Sarayı gibi pozisyonlar yer almaktadır.
Yepyeni BAYAN & ERKEK kıyafetlerimizle birlikte adım adım ilerlemekteyiz.
:onay1:
Whatsapp içi video ve sesli-görüntülü mesaj aktiftir, youtube,ve daha bir sürü uygulamaları içeren gelişmiş telefon sistemi.
:onay1:
Ekip alımları açık! discord.gg/vexroleplay

Sunucumuz HardRP ve SosyalRP odaklıdır illegal ve legal olmak üzere birsürü meslek mevcuttur.Avukat rollerinin bol döndüğü ve oyunculara bir sürü fırsat verilen bir sunucuyuz veya Ivar#9311 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba, iletişim adresimi bırakıyorum isterseniz görüşelim sizlere sesli bir şekilde yeni açılacak olan sunucumuz hakkında bilgi vermek isterim iletişim için uza#0001 ya da

Son düzenleme:
Merhaba. 1 Hafta önce açılan Go Roleplay adlı sunucu için ekip arayışı içerisindeyiz. Scriptlerimiz en güncel şekilde ayarlanmıştır. FPS Değerleri en üst seviyedir. İletişime geçtikten sonra FPS değerleri ve sunucu içeriği ekran paylaşımı yapılarak gösterilebilir. İletişim için Efee#1907

Arkadaşlarımla sunucu arıyoruz. Toplam 9 kişiyiz, yaşlarımız 18 ve 18 üstü. Sosyal rolün bolca döndüğü, illegalin de dozunda yapıldığı, scriptlerinin yeterli olduğu, hard veya arcade bir sunucu arıyoruz. Madde X gibi aktiviteler olması önceliğimiz. Aile-kartel gibi kavramlar olmazsa sevinirim. Sunucunun 40-50 ve üstü çekmesi yeterli olacaktır.
discord.gg/merlyv

HAKKIMDA

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!