Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım ARKADAŞLAR BU HATA NEDİR VE ÇÖZÜMÜ VAR MIDIR

Status code 530 bağlantı sorununa işaret ediyor.
Kaynak:
Güzel haber sorun senden kaynaklı değil tamamen fiveM GtaV bünyesinden kaynaklı.
Bunun takibi için => buraya göz atabilirsin eğer ilerde tekrardan aynı sorunlarla karşılaşırsan.
( Sorun: Aug 14, 2023 Unresolved incident: Infrastructure outage.) Alt yapı kesintisi yaşanmış.
NOT: crash dump hatasina bakarsan hatanin ne oldugunu da gormus olabilirsin.

Kaynak:
Güzel haber sorun senden kaynaklı değil tamamen fiveM GtaV bünyesinden kaynaklı.
Bunun takibi için => buraya göz atabilirsin eğer ilerde tekrardan aynı sorunlarla karşılaşırsan.
( Sorun: Aug 14, 2023 Unresolved incident: Infrastructure outage.) Alt yapı kesintisi yaşanmış.
yani bu sorun o saatler arasında herkes de mi oldu

Kaynak:
dostum birde şuan giriş yapabliyorum hata vermiyor ama hiçbir server gözükmüyor

yav dostum fivemden dolayı. Neyini zorluyosun. Baksana adamların attığı siteden ne olup bittiğine resmi fivemde.
Ekli dosyayı görüntüle 87636
Agresifliğe gerek yok. Bir soru soruldu ona cevap vermekle yükümlü degilsin hatta kimse degil istersen verirsin o da duzgun bir üslup ile.
dostum birde şuan giriş yapabliyorum hata vermiyor ama hiçbir server gözükmüyor
Rockstargames fivem i kendi bünyesine katti , ara ara kopmalar veya alt yapi calismalari beklenebilir tabi bu benim kendi dusuncem.

Bu tarz sorunlari daha kolayca anlamak icin oynadigin sunucunun discorduna katilip sohbette zaten bu tarz muhabbetler sıklıkla döner. Sunucu mu gitti ? Fivem'e bisi mi oldu ? gibi gibi. Hem cevabini daha erken almis olursun.

Agresifliğe gerek yok. Bir soru soruldu ona cevap vermekle yükümlü degilsin hatta kimse degil istersen verirsin o da duzgun bir üslup ile.

Rockstargames fivem i kendi bünyesine katti , ara ara kopmalar veya alt yapi calismalari beklenebilir tabi bu benim kendi dusuncem.

Bu tarz sorunlari daha kolayca anlamak icin oynadigin sunucunun discorduna katilip sohbette zaten bu tarz muhabbetler sıklıkla döner. Sunucu mu gitti ? Fivem'e bisi mi oldu ? gibi gibi. Hem cevabini daha erken almis olursun.
dostum çok teşekkür ederim çok sağ ol yanıtların için

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!