Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

arkadaşla konuştuk çok yardımcı oldu konu kapanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Leak discord sunucusu yöneten kişilere pakette yaptırılmaz hizmette alınmaz :d.

thyrich adlı paket satıcısından dev hizmeti ile beraber arkadaşı blood ile 5000 liraya hizmet aldım ama aldığım sonuç hüsran oyuncuların aldığı hatalar yediği crashlar ve oyun çökmeleri 25 kişiden sonra timeout verip sunucunun kapanması. kendisi ve arkadaşı ağzıyla söyledi pakette backdoor var vs deyip uğraşıyoruz falan deyip geçiştirdiler çoğu script lisanslı vesaire deyip yalan söylediler kullandıkları çoğu script leak ve hatalı kendisine paketi alırken yapabilirmisin dediğimiz şeylere evet dedi ve yaptı bu tarz crash ve timeoutlardan sonra da suçu bize attı sizin istediğiniz şeyler ve siz bozdunuz paketi dedi. Paketteki crash ve timeoutlardan dolayı yeni pakete geçmek istedik bunu duyan kendisi ve arkadaşı discorddan çıkış yaptılar. Şimdi buraya ben ve ortağımın iki üç küfürlü yazısını atarlar zaten kendileri bile kurumsal değil iş oluşumu yok aralarında birde o tarz örnekler atarak kendini haklı çıkarmaya çalışacaklar.
Siz siz olun bu iki insandan ne paket ne de dev hizmeti satın alın el bile sıkışmayın.Ekli dosyayı görüntüle 86013Ekli dosyayı görüntüle 86015Ekli dosyayı görüntüle 86009Ekli dosyayı görüntüle 86014
Ekli dosyayı görüntüle 86012
Ekli dosyayı görüntüle 86010Ekli dosyayı görüntüle 86006Ekli dosyayı görüntüle 86007Ekli dosyayı görüntüle 86008
dostum attığın sslerde bile söylüyoruz pakette evet crash sorunu varmış fakat aynı paketle 120 kişi oynayan aktif sunucumuz var sana bununda ssini attık onu paylaşmamışsın :D biz paketi size vermeden önce 13 kişi + efe ve ben girip test ettik herhangi 1 tane bile hata göremedik isteyen varsa burdakilerede test makinesi açarız sorun yok ne hikmetse sizin sunucunuzda oluyor bu hata sadece sana çözmeye çalışıyoruz dememe rağmen benimle emir kipiyle konuşuyorsun karşındaki kölen değil bunu bilmen gerekiyor önce senin bana emir vererek konuşmana rağmen halen daha yardımcı olmaya çalışıyorum ve sonuç bu :)

dostum attığın sslerde bile söylüyoruz pakette evet crash sorunu varmış fakat aynı paketle 120 kişi oynayan aktif sunucumuz var sana bununda ssini attık onu paylaşmamışsın :D biz paketi size vermeden önce 13 kişi + efe ve ben girip test ettik herhangi 1 tane bile hata göremedik isteyen varsa burdakilerede test makinesi açarız sorun yok ne hikmetse sizin sunucunuzda oluyor bu hata sadece sana çözmeye çalışıyoruz dememe rağmen benimle emir kipiyle konuşuyorsun karşındaki kölen değil bunu bilmen gerekiyor önce senin bana emir vererek konuşmana rağmen halen daha yardımcı olmaya çalışıyorum ve sonuç bu :)
sen muhattabım değilsin sana ödenen hizmeti bile layıkıyla yapamıyorsun zaten dediğin şey şu sorun bizde pakette değil evet ve ağzınızla söylediniz paketi sadece bize sattığınızı dediğin şeye kendin bile inanmıyorsun kendine gel

Ekran görüntüsü 2023-06-19 173008.png
buyrun buda aktif oynayan 120 kişi sunucumuzun ssi herhangi bir crash vb. sorunu yoktu :)

bu da sunucunun diğer ortağı 1687185093293.png

sen muhattabım değilsin sana ödenen hizmeti bile layıkıyla yapamıyorsun zaten dediğin şey şu sorun bizde pakette değil evet ve ağzınızla söylediniz paketi sadece bize sattığınızı dediğin şeye kendin bile inanmıyorsun kendine gel
ilk gün sizinle konuşmaya geldiğimizde söylediğimiz şeyi hatırlıyor olmalısın raidv4 kullanıyordunuz ve hatalar vardı düzeltmek için 600tl aldım daha sonra ex v4 almaya karar verdiğiniz için 600tlyi paketten düştük direk sslerde görüldüğü gibi developer hizmetini efeden alabilmişsiniz ya ben yardımcı olurum ya efe zaten kendisi ortağım biliyorsunuz da konu bu şekilde :) daha fazla kendinizi küçük düşürmeyin isterseniz gereken ssleri ortaya koyduk iyi günler

Daha önce arkadaşlarla çalıştım hiçbir yanlışlarını görmedim güvenebilirsiniz bir sıkıntı çıkmaz +ref

thyrich adlı paket satıcısından dev hizmeti ile beraber arkadaşı blood ile 5000 liraya hizmet aldım ama aldığım sonuç hüsran oyuncuların aldığı hatalar yediği crashlar ve oyun çökmeleri 25 kişiden sonra timeout verip sunucunun kapanması. kendisi ve arkadaşı ağzıyla söyledi pakette backdoor var vs deyip uğraşıyoruz falan deyip geçiştirdiler çoğu script lisanslı vesaire deyip yalan söylediler kullandıkları çoğu script leak ve hatalı kendisine paketi alırken yapabilirmisin dediğimiz şeylere evet dedi ve yaptı bu tarz crash ve timeoutlardan sonra da suçu bize attı sizin istediğiniz şeyler ve siz bozdunuz paketi dedi. Paketteki crash ve timeoutlardan dolayı yeni pakete geçmek istedik bunu duyan kendisi ve arkadaşı discorddan çıkış yaptılar. Şimdi buraya ben ve ortağımın iki üç küfürlü yazısını atarlar zaten kendileri bile kurumsal değil iş oluşumu yok aralarında birde o tarz örnekler atarak kendini haklı çıkarmaya çalışacaklar.
Siz siz olun bu iki insandan ne paket ne de dev hizmeti satın alın el bile sıkışmayın.Ekli dosyayı görüntüle 86013Ekli dosyayı görüntüle 86015Ekli dosyayı görüntüle 86009Ekli dosyayı görüntüle 86014
Ekli dosyayı görüntüle 86012
Ekli dosyayı görüntüle 86010Ekli dosyayı görüntüle 86006Ekli dosyayı görüntüle 86007Ekli dosyayı görüntüle 86008
karşı tarafı bu arkadaşa benzettim

röportajlarımızı paylaşmazsanız sevinirim telif hakkı

thyrich thyrich 1 yıldan fazla tanıyorum beraber iş yapmışlığımız oldu beraber paket yapmışlığımız oldu beraber de paket test yapmışlığımız oldu thyrich'in uğrasmadı bir zaman gün ay görmedim çoğu günü hata fixlemekle uğraşıyor Bloood Bloood Konusuna gelirsek seste 2-3 defa görüştük harici 2-3 yıl önce kendisinden bir script almıştım
Kısacasıı thyrich thyrich Hakkını yemeyin.

Beyler kısa ve net (ÖL) atılan yorumlar neden bukadar boş ? tiktok klipler falan asdaskdbkasjda gözünüzü sevim aklınızı bunun için kullanmayın fivem aq ?
atılan yorumlar seviyenin altında ben konuyu kapattırmaya çalışıyorum siz kışkırtıyorsunuz.

crash sorunu satın alınan pakette vardı kimse inkar edemez düzeltmeye çalışırdı emek veriridi olmadı burada gelip paket 100% 100 kimse diyemez açılır gösterilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!