Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Araçların Üzerine Yazı Logo vs. Ekleme

• Konbuyu başlatan batu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 3K

batu

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
BatuLR#2711
Herkese Selam Fivemturk.com Ailesi Bugün Bugünki Konumun İçeriği Bir ADD-ON Veya Replace Aracın Üzerindeki Yazıdır Logodur vs. Nasıl Değiştirilir. Gayet Kolay Bir Sistem İle Bunu Yapabilirsiniz Photoshop Üzerinde Ne Kadar İyi Uygulamalı İşler Yapabilirsiniz Size Kalmış İyi Forumlar :)

Bilgisayarınızda Kurulu Olması Gereken Uygulamalar
1-)Photoshop PCS6
2-)OpenIV

İŞLEMLER

1. İŞLEM

Açıp İstediğiniz Replace Veya ADD-ON Bir Araç Seçiyorsunuz Ben Örnek Olarak Bu Seçtim İndirip Dosyayı RAR'dan Çıkartıyoruz

2. İŞLEM

1-)OpenIV Açıyoruz

2-)FİLE Diyip Open Folder Seçiyoruz
1.işlem.png

3-)RAR'dan Çıkardığımız Dosyayı Seçiyoruz

rardandosya.png

3-)Sağ Üst Bölmeden Edit Mod Aktif Ediyoruz

download.png

4-)ytd Dosyasına Girip İçerisinde Sol Taraftan Aracın değiştirmek İstediğiniz Bölümü Seçin Ve Sağ Tıklayıp PNG Şeklinde Export Edin

sasasa.png

3. İŞLEM

1-)Export Ettiğiniz PNG Dosyasını Photoshop İle Açın

sonlardan1.png

2-)PNG Dosyasının Üzerine PCS6'da İstediğiniz Düzenlemeleri Yapın Ben Böyle Bir Şey Yaptım 1-2 Dakikada Üstünden

SONLARDAN2.png

3-)Dosyayı Yine YTD İçinden Exportladığımız Belgenin Adında Replace Ediyoruz

download.png

4-)İlk Export Ettiğimiz OpenIV Klasörüne Geliyoruz Ve Export Ettiğimiz Texture'a Sağ Tıklayıp Replace Diyoruz son Olarak İse PCS6'dan Yaptığımız Dosyayı Seçiyor Ve Replace Ediyoruz

agaşlööghlajhakjhak.png

sonsfsk.png

5-) Sağ Alttan Save Ediyoruz Ve hi.yft Dosyasına Tıklayarak Aracımızın Olup Olmadığını Kontrol Ediyoruz

gerçekson.png

4. İŞLEM

1-)Dosyalara Save Dedikten Sonra Olmuş Oluyor OpenIV Kapatabilirsiniz Sonra Normal Replace-ADD-ON Araç Kurarmış Gibi Kurulum Sağlayabilirsiniz İyi Forumlar

YAPAMADIĞINIZ BİR İŞLEMDE BANA DİSCORD ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ DC ADRESİM İMZAMDA YER ALIYOR

bunu baya aradım yararlı bi payleşım eline sağlık

Herkese Selam Fivemturk.com Ailesi Bugün Bugünki Konumun İçeriği Bir ADD-ON Veya Replace Aracın Üzerindeki Yazıdır Logodur vs. Nasıl Değiştirilir. Gayet Kolay Bir Sistem İle Bunu Yapabilirsiniz Photoshop Üzerinde Ne Kadar İyi Uygulamalı İşler Yapabilirsiniz Size Kalmış İyi Forumlar :)

1-)Photoshop PCS6
2-)OpenIV

İŞLEMLER

1. İŞLEM

Açıp İstediğiniz Replace Veya ADD-ON Bir Araç Seçiyorsunuz Ben Örnek Olarak Bu Seçtim İndirip Dosyayı RAR'dan Çıkartıyoruz

2. İŞLEM

1-)OpenIV Açıyoruz

Ekli dosyayı görüntüle 10561

Ekli dosyayı görüntüle 10562

Ekli dosyayı görüntüle 10563

4-)ytd Dosyasına Girip İçerisinde Sol Taraftan Aracın değiştirmek İstediğiniz Bölümü Seçin Ve Sağ Tıklayıp PNG Şeklinde Export Edin

Ekli dosyayı görüntüle 10564

3. İŞLEM

Ekli dosyayı görüntüle 10569

2-)PNG Dosyasının Üzerine PCS6'da İstediğiniz Düzenlemeleri Yapın Ben Böyle Bir Şey Yaptım 1-2 Dakikada Üstünden

Ekli dosyayı görüntüle 10572

Ekli dosyayı görüntüle 10577

4-)İlk Export Ettiğimiz OpenIV Klasörüne Geliyoruz Ve Export Ettiğimiz Texture'a Sağ Tıklayıp Replace Diyoruz son Olarak İse PCS6'dan Yaptığımız Dosyayı Seçiyor Ve Replace Ediyoruz

Ekli dosyayı görüntüle 10578

Ekli dosyayı görüntüle 10579

5-) Sağ Alttan Save Ediyoruz Ve hi.yft Dosyasına Tıklayarak Aracımızın Olup Olmadığını Kontrol Ediyoruz

Ekli dosyayı görüntüle 10580

4. İŞLEM

1-)Dosyalara Save Dedikten Sonra Olmuş Oluyor OpenIV Kapatabilirsiniz Sonra Normal Replace-ADD-ON Araç Kurarmış Gibi Kurulum Sağlayabilirsiniz İyi Forumlar

YAPAMADIĞINIZ BİR İŞLEMDE BANA DİSCORD ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ DC ADRESİM İMZAMDA YER ALIYOR
Güzel paylaşım eline sağlık

Png olarak yapmanızı tavsiye ederim. aksi taktirde arabanın rengini değiştirdiğiniz zaman logonun arkası aynı renkte kalacaktır.

İstediğiniz Belge Türü Bulunamadı Hatası Alıyorum Çözümü Nedir Acaba? @batu

1-)Photoshop PCS6
2-)OpenIV

İŞLEMLER

1. İŞLEM

2. İŞLEM

1-)OpenIV Açıyoruz

Ekli dosyayı görüntüle 10561

Ekli dosyayı görüntüle 10562

Ekli dosyayı görüntüle 10563

Ekli dosyayı görüntüle 10564

3. İŞLEM

Ekli dosyayı görüntüle 10569

Ekli dosyayı görüntüle 10572

Ekli dosyayı görüntüle 10577

Ekli dosyayı görüntüle 10578

Ekli dosyayı görüntüle 10579

Ekli dosyayı görüntüle 10580

4. İŞLEM

Png olarak yapmanızı tavsiye ederim. aksi taktirde arabanın rengini değiştirdiğiniz zaman logonun arkası aynı renkte kalacaktır.
Yapabildin mi? Yardımcı olabilir misin?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!